Excalibur G870 RTX 4050 32 GB 25.000TL alınır mı?

EkoEkoo

Hectopat

Uzun uğraşlar sonucu oaramı biriktirdim, son zamanlarda iyice zamlanmaya başladı piyasa, 2 hafta önce 4060'lısını alabiliyordum. Bu sistem hakkında sorum darboğaz ve işlemci performansı. Bilgisi olan acilen cevap verebilir mi?

Uzun uğraşlar sonucu oaramı biriktirdim, son zamanlarda iyice zamlanmaya başladı piyasa, 2 hafta önce 4060'lısını alabiliyordum. Bu sistem hakkında sorum darboğaz ve işlemci performansı. Bilgisi olan acilen cevap verebilir mi?
Fan sesi yük altında biraz fazla. Darboğaz olacağını sanmıyorum i5 12. nesil 4050'yi besler.

2 kelime ile cevap vereceğim.

''Casper alma''

14 senedir uçak motoru kullanıyorum, fan sesi umurumda bile değil.
Başka sorunu yok şu an, ileride olabilir. İnatla hala "sorunlu kardeşim casper alınmaz" diyen şahıslar var ama anlık bir sorunu yok. Tabi bu 1 hafta sonra olmayacağı anlamına gelmez ancak 1-2 yıl sonra anlaşılır. Kısacası şu an sorunu yok modelin.

Başka sorunu yok şu an, ileride olabilir. İnatla hala "sorunlu kardeşim Casper alınmaz" diyen şahıslar var ama anlık bir sorunu yok. Tabii bu 1 hafta sonra olmayacağı anlamına gelmez ancak 1-2 yıl sonra anlaşılır. Kısacası şu an sorunu yok modelin.

Şimdilik olmaz ama o bilgisayarı 1 veya 2 sene kullanmak için almıyoruz.

Casper alacağın parayı direkt çöpe atmak daha yararlı olur.
Sadece fan sesi değil; ısınma, çökme, hızlı eskime gibi kronik sıkıntıları var. Özellikle ısınma en basit Valorant'ta bile 100 derecelere çıkabiliyor.
Casper alma.

Şimdilik olmaz ama o bilgisayarı 1 veya 2 sene kullanmak için almıyoruz.
Dostum hiç bir yeni çıkan cihazın garantisi yok zaten 1-2 yıl denenmediği sürece. Asus TUF mesela yarın kronik sorununun çıkmayacağı garantisi yok. Her yeni model için geçerli bu. 2-3 aydır kullanan arkadaşlarım var sorun yaşamadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı