Excalibur G870 vs Tulpar T7 v20.5 17,3

Bütçe
35K

liera

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060
Öncelikle bu işlerden anlamaıdıgımı belirteyim az çok anlıyorum arkadaşlar 2'sinden birini alacağım ve çok kararsızım ya casper ya da monster benim gönlüm Excalibur'dan yana hem Casper bilindik güzel bir marka fakat şikayetler çok olmuş kafam karıştı. Excalibur'a da 4060 RTX var Monster'da 3060 RTX 6 GB var donanım açısından Excalibur daha iyi gibi fakat fiyatı da daha ucuz.

İkisini de almayın.

Öncelikle bu işlerden anlamaıdıgımı belirteyim az çok anlıyorum arkadaşlar 2'sinden birini alacağım ve çok kararsızım ya casper ya da monster benim gönlüm Excalibur'dan yana hem Casper bilindik güzel bir marka fakat şikayetler çok olmuş kafam karıştı. Excalibur'a da 4060 RTX var Monster'da 3060 RTX 6 GB var donanım açısından Excalibur daha iyi gibi fakat fiyatı da daha ucuz.

Ege hocamın attığı iki seçenekten birini seçin derim.

Casper güzel bir marka değil.

İkisini de almayın.

Süper cihazlar atılmış, bunlara bakın.

İkisini de almayın.

neden asusu önerdiniz hocam aradaki tek fark dddr 5 var asusta excalibur daha uygun hem 64gbli versioyunada mevcut hemde asustan daha ucuz[/url]

Casper güzel bir marka değil.

Süper cihazlar atılmış, bunlara bakın.
bilmiyorum 8 yıldır casper nirvana kullanıyorum iş bilgissarayı ve 8 yıllık olmasına rağmen ve binlerce kez yere düşmesne rağmen kasası falan sapa sağlam gta 5 i bile min ayarlarda açıyor

İkisini de almayın.

bu arada çok konu gezdim heryerde siz varsınız hocam hepde asusu önermişsiniz :D

Asus önerilme sebebi marka güvenilirliği, kasa kalitesi. Başka üstün bir özelliği yok.
casperinde kasa kalitesini üstte beyan etmiştim zaten ve birde excalibur g870 de soğutmaya ve kasaya özen göstermiş biraz video izledim 770 e göre baya özen göstermiş

casperinde kasa kalitesini üstte beyan etmiştim zaten ve birde excalibur g870 de soğutmaya ve kasaya özen göstermiş biraz video izledim 770 e göre baya özen göstermiş
Fiyatına göre iyi ama TUF varken işini şansa bırakmaya gerek yok model yeni. Kronik sorunun çıkacağını düşünmesem de forumdakiler öyle düşünüyor. 1-2 yıl geçerse belki önerilir.

Fiyatına göre iyi ama TUF varken işini şansa bırakmaya gerek yok model yeni. Kronik sorunun çıkacağını düşünmesem de forumdakiler öyle düşünüyor. 1-2 yıl geçerse belki önerilir.
mağazadan alırsam iş şansa gelmez pek orda denersem öyle değilmi yazılımsal hatalarda yok diyorlar bu yeni sürümde

Yeni konular

Geri
Yukarı