Excalibur G870'da Turbo fan çok çalışıyor

28K ile parça kalitesi arıyorsan 4050 Acer alabilirsin. Sonra da Hellblade 22'nin minimum gereksinimlerini görünce de benim gibi oha diyebilirsiniz.

Ben Monster aldim riskli ve pahali seçimdi ama memnunum fakat ileride her PC gibi bozulacagini biliyorum fakat Casper gibi erken olmaz umarim.

Ben Monster aldim riskli ve pahali seçimdi ama memnunum fakat ileride her PC gibi bozulacagini biliyorum fakat Casper gibi erken olmaz umarim.
Ben laptop alacaksam yerli markalara bulaşmam sırf vram sıkıntısından dolayı oldu tercih sıkıntı da yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına gelmiyor bu belki 1 yıl oldu alalı ama yarın bir şey olacak Casper haterı olacağım bilemeyiz. Anakart kalitesi dandik çünkü biosu da öyle. HP'de de aynı şikayet vardı.

Ben laptop alacaksam yerli markalara bulaşmam sırf VRAM sıkıntısından dolayı oldu tercih sıkıntı da yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına gelmiyor bu belki 1 yıl oldu alalı ama yarın bir şey olacak Casper haterı olacağım bilemeyiz. Anakart kalitesi dandik çünkü BIOS'u da öyle. HP'de de aynı şikayet vardı.

Monster'in BIOS'u da dandik ama MSI'nin BIOS'u kaliteli görünüyor kullanmadıgım için bir şey diyemem ayrıca HP fan boyları linç etmeyecekse aşırı şikayet var onda sürekli random Shorts videolarında görüyordum ben bıktım onlar yerine.

Monster'in BIOS'u da dandik ama MSI'nin BIOS'u kaliteli görünüyor kullanmadıgım için bir şey diyemem ayrıca HP fan boyları linç etmeyecekse aşırı şikayet var onda sürekli random Shorts videolarında görüyordum ben bıktım onlar yerine.
Hayda, ne diyorsunuz hocam. Hele Victus 15'ler çok sıkıntılı. 😀
Bende Victus 16 alacaktım 4060 zaten ama o dönem yurtta kim internetten laptop aldıysa problemli geldi bende mağazadan aldım ondan böyle oldu da bir tık.

Hayda, ne diyorsunuz hocam. Hele Victus 15'ler çok sıkıntılı. 😀
Bende Victus 16 alacaktım 4060 zaten ama o dönem yurtta kim internetten laptop aldıysa problemli geldi bende mağazadan aldım ondan böyle oldu da bir tık.

Ben zamanında HP lekeledigim için banlanmıştım hangi forum hatırlamıyorum muhtemelen burasıdır :D şansıma fanboy moderatör e denk geldim.

Ben zamanında HP lekeledigim için banlanmıştım hangi forum hatırlamıyorum muhtemelen burasıdır :D şansıma fanboy moderatör e denk geldim.
Aha ha ha ! Patladım. Ben mağazalarda gezdiğimde HP Victus 16'nın aldığım G870'ten ucuz olduğunu gördüm ondan sonra şikayetleri görünce şaşırmıyorum. Ne kadar para o kadar köfte hesabı. HP ile Casper alanlar çaresizlikten alıyor bana göre. Casper alan seçeneksizlikten, HP alanda global marka olsun da ne olursa olsun diye alıyor benim gibi çünkü bende arkadaşıma Victus 16 alıyorum dedim normalde. Paramda yetiyordu almadım. Aslında Nitro 16 alsam iş çözülecek Acer aklıma gelmiyor kimse de tavsiye etmedi.

Acer'i tamamen bu forumdan öğrendim.

Son düzenleme:
Aha ha ha! Patladım. Ben mağazalarda gezdiğimde HP Victus 16'nın aldığım G870'ten ucuz olduğunu gördüm ondan sonra şikayetleri görünce şaşırmıyorum. Ne kadar para o kadar köfte hesabı. HP ile Casper alanlar çaresizlikten alıyor bana göre. Casper alan seçeneksizlikten, HP alanda global marka olsun da ne olursa olsun diye alıyor benim gibi çünkü bende arkadaşıma Victus 16 alıyorum dedim normalde. Paramda yetiyordu almadım. Aslında Nitro 16 alsam iş çözülecek Acer aklıma gelmiyor kimse de tavsiye etmedi.

Acer'i tamamen bu forumdan öğrendim.

Ben aldıgımda çaresizlikten değil belki degişmişler diye aldım eskiden nasılsa şimdi daha beter eskiden Casper tabletim bozuldu tamire yolladım kırık geri verdiler siz kırdınız deyip dava açmaya çalışmışlardı :D eskiden adalet nasılsa şimdi de aynı.

Ben aldıgımda çaresizlikten değil belki degişmişler diye aldım eskiden nasılsa şimdi daha beter eskiden Casper tabletim bozuldu tamire yolladım kırık geri verdiler siz kırdınız deyip dava açmaya çalışmışlardı :D eskiden adalet nasılsa şimdi de aynı.
Bende çaresizlikten almadım, dediğim gibi nerede internetten alan var hepsine kusurlu model geldi çevremde. Bende hem kargo beklemeyim hem de internetten almayınca öyle oldu. Sonuç olarak işime yaradı yalan yok onlar servis ile uğraştı ben uğraşmadım. İnşallah uğraşmamda, maşallah diyeyim.

Bende çaresizlikten almadım, dediğim gibi nerede internetten alan var hepsine kusurlu model geldi çevremde. Bende hem kargo beklemeyim hem de internetten almayınca öyle oldu. Sonuç olarak işime yaradı yalan yok onlar servis ile uğraştı ben uğraşmadım. İnşallah uğraşmamda, maşallah diyeyim.

Ben Casper öneri istediklerinde vazgeçirmeye çalışıyorum umarım almaktan vazgeçiyorlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı