Excalibur G870'da Turbo fan çok çalışıyor

Ben Casper öneri istediklerinde vazgeçirmeye çalışıyorum umarım almaktan vazgeçiyorlardır.
Dediğim gibi, ben çaresizlikten değil diyorum ama internetten almayacağım dediğin zaman pekte seçeneği olmuyor insanın. Ha alsaydım yine Victus alacaktım, dediğim gibi Nitro'yu çok sonra keşif ettim. Her türlü mutlu olmayacaktım. En azından ucuza aldım. Casper'ın ise G serisi bence çok kaliteli değil ama ofis için üretilen cihazları sözde başka firma yapıyormuş, yorum bana ait değil öyle duydum. Onlar daha kaliteli diyorlar, laptopu da toplama aslında kendi yaptığı bir şey yok. Sizin tablette öyle, Casper bir şey üretmiyor.

Ben Casper öneri istediklerinde vazgeçirmeye çalışıyorum umarım almaktan vazgeçiyorlardır.
Ayrıca Casper tablet niye alır bir insan ya ? Casper bilgisayar markası olarak çıktı telefon vs. hep sonradan çıkardı. Kötü seçim yapmışsınız hakikaten. Ben 2009 senelerinde kullandım o da bilgisayarıydı ilk. 😀
Vestel'in telefonunu kullanan arkadaşım vardı kasa soyuluyordu, Türk malı telefon aman aman hocam. Riskli yani. Laptoplarda en azından kasa ne ? Anakart ne ? Görüyorsun telefon tablet resmen donu aldım pazardan Allah korusun nazardan olmuş. Tablet alsam bende sevmem şakasız. Vestel telefon alıp Vestel'in o ölümsüz bulaşık makinelerini gömmek gibi sizinkisi.

Evet bilgilerim beni boşa çıkarmadı, Wikipedia'da da yazıyor. "Casper 2014 yılından itibaren akıllı telefon sektörüne de girmiştir."

Ben aldıgımda çaresizlikten değil belki degişmişler diye aldım eskiden nasılsa şimdi daha beter eskiden Casper tabletim bozuldu tamire yolladım kırık geri verdiler siz kırdınız deyip dava açmaya çalışmışlardı :D eskiden adalet nasılsa şimdi de aynı.
Hayatımda hiç bu telefon, tabletlerde yerli markalara bulaşmadım. Zaten bir laptop parası oldular ve telefon sıkıntılı cihaz, bana kalırsa bilgisayarlardan bile sıkıntılı. Radyasyonu var, bataryası şişebiliyor. İçinde fan yok, oyun oynuyoruz ne soğutuyor anlamıyorum zaten ve Note 7 çıktı patlıyordu zaten, kasası dayanıksızsa dokunsan kırılır. Yerli markaları öven tarih hocam bile Samsung mu ? Ne kullanıyordu. Hem Vestel'i övüyor hem Samsung kullanıyor. Dalga geçmiştim o hocayla ben. Ama laptop ve bilgisayar kısmında daha önce deneyimim olmuştu.

Son düzenleme:
Dediğim gibi, ben çaresizlikten değil diyorum ama internetten almayacağım dediğin zaman pek de seçeneği olmuyor insanın. Ha alsaydım yine Victus alacaktım, dediğim gibi Nitro'yu çok sonra keşif ettim. Her türlü mutlu olmayacaktım. En azından ucuza aldım. Casper'ın ise G serisi bence çok kaliteli değil ama ofis için üretilen cihazları sözde başka firma yapıyormuş, yorum bana ait değil öyle duydum. Onlar daha kaliteli diyorlar, laptopu da toplama aslında kendi yaptığı bir şey yok. Sizin tablette öyle, Casper bir şey üretmiyor.

Ayrıca Casper tablet niye alır bir insan ya? Casper bilgisayar markası olarak çıktı telefon vs. hep sonradan çıkardı. Kötü seçim yapmışsınız hakikaten. Ben 2009 senelerinde kullandım o da bilgisayarıydı ilk. 😀
Vestel'in telefonunu kullanan arkadaşım vardı kasa soyuluyordu, Türk malı telefon aman aman hocam. Riskli yani. Laptoplarda en azından kasa ne? Anakart ne? Görüyorsun telefon tablet resmen donu aldım pazardan Allah korusun nazardan olmuş. Tablet alsam bende sevmem şakasız. Vestel telefon alıp Vestel'in o ölümsüz bulaşık makinelerini gömmek gibi sizinkisi.

Evet bilgilerim beni boşa çıkarmadı, Wikipedia'da da yazıyor. "Casper 2014 yılından itibaren akıllı telefon sektörüne de girmiştir."

Hayatımda hiç bu telefon, tabletlerde yerli markalara bulaşmadım. Zaten bir laptop parası oldular ve telefon sıkıntılı cihaz, bana kalırsa bilgisayarlardan bile sıkıntılı. Radyasyonu var, bataryası şişebiliyor. İçinde fan yok, oyun oynuyoruz ne soğutuyor anlamıyorum zaten ve Note 7 çıktı patlıyordu zaten, kasası dayanıksızsa dokunsan kırılır. Yerli markaları öven tarih hocam bile Samsung mu? Ne kullanıyordu. Hem Vestel'i övüyor hem Samsung kullanıyor. Dalga geçmiştim o hocayla ben. Ama laptop ve bilgisayar kısmında daha önce deneyimim olmuştu.

Casper tableti alalı epey oldu yanlışım yoksa 2011 ya da 2012 de almışımdır garip bir hata olurdu her cihaz kilitlendiginde kendisini formatlıyordu servis delirmiş olacak tablet paramparça geri döndü :D

Casper tableti alalı epey oldu yanlışım yoksa 2011 ya da 2012 de almışımdır garip bir hata olurdu her cihaz kilitlendiginde kendisini formatlıyordu servis delirmiş olacak tablet paramparça geri döndü :D
Demek ki, 2012 gibi tablet 2014 gibi akıllı telefonlara girmiş şirket. Monster neden bu işlere girmediği anlaşılıyor. 😅

Demek ki, 2012 gibi tablet 2014 gibi akıllı telefonlara girmiş şirket. Monster neden bu işlere girmediği anlaşılıyor. 😅
En son şöyle birşey soyliyim PC den memnunum henüz büyük çaplı bı oyun oynamadım Metin2 oynuyorum şuan sadece 40 dereceyi geçmedi şuan hiç daha soğutucu aldım kullanmıyorum bile sadece üstünde duruyor ara ara turbo fan gazlama yapmıyor daha Windows11 yükselttim hızlı takılmıyor hiç suanlik memnunum problem yok aynı ozellikler Asus vs kaliteli markalarda 40k dan başlıyor ben 27k aldım hatta bonus verdi 1000tl 26k almış oldum memnunum genel olarak gpu sıcaklığıda arada çok nadir 0.6 0.9 yazıyor genelde 0 orası hep

Yeni konular

Geri
Yukarı