Excalibur G911.1180 vs Excalibur G900.1180

Minecraft'ta 96 derece aşırı korkulacak bir sıcaklık.
genel olarak cihazınızda bir sorun vardır büyük ihtimal 90ı görmesi bile benim için yüksek bir sıcaklık :) genel olarak 75-80 laptoplar için sağlıklı garip bir durum

Seni yakar da bilgisayarlari yakmiyor o sicakliklar, o sicaklikta aylarca calisabilir laptoplar.
Dostum hiç olaya performans açısından bakmıyorsun herhalde. Minecraft kadar hafif ve küçük bir oyunda 96 derecede çalışan işlemci diğer oyunlarda ne yapabilir? Hitman 3 oynamaya kalktığımda işlemci sabit 96, ayrıyeten işlemci saat frekansları 3200MHz'de geziniyordu. Yaklaşık 1GB frekans kaybı yaşıyordum.

Dostum hiç olaya performans açısından bakmıyorsun herhalde. Minecraft kadar hafif ve küçük bir oyunda 96 derecede çalışan işlemci diğer oyunlarda ne yapabilir? Hitman 3 oynamaya kalktığımda işlemci sabit 96, ayrıyeten işlemci saat frekansları 3200MHz'de geziniyordu. Yaklaşık 1GB frekans kaybı yaşıyordum.
Yeni laptopunda yasamazsin umarim o zaman.

bu da iyi gibi sizce excalibur yerine bunlardan mı tercih etmeliyim o kadar mı kötü yani :) çünkü yarı yarıya ssd ve ram farkı var
Evet o kadar kötü, içindeki parçaların kalitesi çok düşük, ucuz olmasının sebebi de kalitesiz parçalar kullanması, malzeme kalitesi zaten rezalet, giriş seviyesi birçok modelden daha kötü bir kaliteye sahip.

Evet o kadar kötü, içindeki parçaların kalitesi çok düşük, ucuz olmasının sebebi de kalitesiz parçalar kullanması, malzeme kalitesi zaten rezalet, giriş seviyesi birçok modelden daha kötü bir kaliteye sahip.
son bi soru sorayım.
Monster da pek iç açıcı gözükmüyor yorumlardan sizce attığım asus mu yoksa monster mı alınabilitesi yüksek ?

yıllık ücretsiz bakım benim için avantaj monster tarafında asus'un teknik servisi nasıldır bilemiyorum yıllık bakımı için absürt ücret çıkarabilirler mi yorumunuz nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı