Excalibur G911.1180 vs Excalibur G900.1180

son bi soru sorayım.
Monster da pek iç açıcı gözükmüyor yorumlardan sizce attığım asus mu yoksa monster mı alınabilitesi yüksek ?

yıllık ücretsiz bakım benim için avantaj monster tarafında asus'un teknik servisi nasıldır bilemiyorum yıllık bakımı için absürt ücret çıkarabilirler mi yorumunuz nedir ?
Monster'ın sorun çıkaran modelleri genelde Clevo kasa modeller oluyor, bu modeller Tongfang kasa, ayrıca Asus modelde MUX bulunmuyor ve tek kanal RAM ile geliyor, teknik servis konusunda Monster zaten çok başarılı, Asus'un çok başarılı bir servisi yok.

Monster'ın sorun çıkaran modelleri genelde Clevo kasa modeller oluyor, bu modeller Tongfang kasa, ayrıca Asus modelde MUX bulunmuyor ve tek kanal RAM ile geliyor, teknik servis konusunda Monster zaten çok başarılı, Asus'un çok başarılı bir servisi yok.
teşekkür ederim yorumunuz için.

bu modelini buldum ssd upgradelisini bulursam buna yönelmeye karar verdim

bu modeli şu anlık yokmuş keşke bulabilsem :)

Tükendi yazıyor fakat alacaksanız bunu alın, MSI kasası kullanıyor.

Bu modellere de bakabilirsiniz.

Tükendi yazıyor fakat alacaksanız bunu alın, MSI kasası kullanıyor.

Bu modellere de bakabilirsiniz.
msi baya güzel ve uygun duruyor. Acerda da 3070 var ama bütçemi zaten aştım ekstra 1000tl daha eklemem gerekecek :/ amd 6700m ekran kartını hiç bilmiyorum araştıracağım şimdi önerileriniz ve zaman ayırdığınız için teşekkürler

Geri
Yukarı