Excalibur G911 alınır mı?

Tabii sana kim ne dedi pek bilemeyeceğim. Eski PC'mde G770'di servis olayında şöyle bir durum yaşadım fandan ses geliyordu götürdüm meğer tozlu ortamdan dolayı çok toz kaçmış yaptılar 1 saat falan sürdü sürmedi. Sen bunu yaşadın mı bilmiyorum.

İçindeki parçalar nasıl dandik olabilir parçaların markası belli. Kendin diğerlerin önerdiği markadaki sorunu yaşamışsın ve yazmışsın. G911i alırken çağrı merkezini aradım garanti için Excalibur da zaten ömür boyu performans garantisi veriyormuş pcsine. Hiç gördün mü bilmiyorum ama kasa malzemesi metal kaliteli bir kasası var. He RGB ile ilgili belki biraz daha renk katabilirlerdi o ayrı bir durum. Çünkü geceleri daha fazla renk istiyorum ben kullanırken :)) ısınma olayı da incelemelerde gördüğüm gibi oldu en yüksek özelliklerde gayet makul rakamlarda seyrediyor. Ben uzun ömürlü kullanmak için aldım. Bir kere alayım tam olsun istedim.
Hocam konuyu hortlattığım için çok özür dilerim. Bir tanıdık vasıtasıyla G911 model bir laptopu neredeyse yarı fiyatına alacağım. Sizce almalı mıyım?

Hocam konuyu hortlattığım için çok özür dilerim. Bir tanıdık vasıtasıyla G911 model bir laptopu neredeyse yarı fiyatına alacağım. Sizce almalı mıyım?
Hocam 1.si cihazın detaylı özellikleri lazım. Sıfır mı ikinci el mi? İkinci el ise donanımları biraz kontrol edilmesi lazım.

Hocam özellikleri 32 GB 3200MHz RAM, i9 11980hk, RTX 3080, 60 Bin TL civarı ederi var acil paraya ihtiyacı olduğu için 35'e bırakırım diyor.
Biraz garip hocam 60 liralık şeyi 30 liraya almak çok normal değil bilginiz olsun ama bu özellikte bi cihazı da alma diyemem şimdi. O fiyata gerçekten sağlamsa para ödememiş gibi bir şey olursunuz yani.

Geri
Yukarı