Excalibur'un hangi serisini almalıyım?

Hiçbirini almayın.

En azından Excalibur gibi "Ürünü aldın mı? Sorun yaşıyorsan bana ne" demiyorlar. Teknik servisleri fena değilmiş.
Ben daha servise temizlik için göndermedim. O yüzden servis hakkında bir yorumum yok. Sadece internette ilgilendiklerini görüyorum. Ekran da sorun yaşayan birine 3 kez cihaz değişimi sağlamışlar. Şikayetvar'da görmüştüm.

Hocalarım, Monster'ın sıfır olarak 5500 liraya diz üstü bilgisayarını bi ben mi bulamadım aydınlatabilir misiniz ?

Hocalarım, Monster'ın sıfır olarak 5500 liraya diz üstü bilgisayarını bir ben mi bulamadım aydınlatabilir misiniz?

Hocam şimdi anladım ki 6500 altı oyun bilgisayarı yok, bütçeyi az daha arttırıp (1500-2000) Acer Nitro 5 ve Lenovo Gaming serilerine bakacağım.

Hocam şimdi anladım ki 6500 altı oyun bilgisayarı yok, bütçeyi az daha arttırıp (1500-2000) Acer Nitro 5 ve Lenovo Gaming serilerine bakacağım.
Bütçe buraya artar ise sizi üzmeyecektir. Yoksa daha da düşürebilirim fiyatı.

Bütçe buraya artar, bütçe tam yetip aldığımda görüşlerimi paylaşırım farklı bir konuda

Bu laptopla memnun olursunuz diye düşünüyorum. Bu fiyata Nitro 5 alınabilirken Monster'a ve Excalibur'a yönelmeyin.

Evin doğal gazından tasarruf yaparsın Excalibur'la bayağı bir ısınırsınız faturanız azalır ama oyun oynayamazsınız.

Bu laptopla memnun olursunuz diye düşünüyorum. Bu fiyata Nitro 5 alınabilirken Monster'a ve Excalibur'a yönelmeyin.

Peki hocam bu Laptop'a SSD takviyesi ne kadar yapmalıyım, arkadaşın önerdiğine, 256 GB SSD bana yetmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…