Çözüldü Excel 2019 kaydet butonu nasıl aktif edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Excel 2019'da üst menüde kaydet, geri al, ileri gir butonları aktif değil. Bu durum sadece Excel'de bu şekilde. Word'de üst menüde butonlar görünür durumda.
11111.jpg

Çözüm
Neden sol üstte değil bilmiyorum lakin kaydetme tuşunu hızlı erişime eklemişsiniz. Yapıştır seçeneğinin altında.
Ayrıca dikkat ettim, açtığınız ayar kısmında "hızlı erişim araç çubuğunu şeridin altında göster" diye bir seçenek işaretlenmiş. Onu kapatırsanız sol üste geçebilir belki.
Neden sol üstte değil bilmiyorum lakin kaydetme tuşunu hızlı erişime eklemişsiniz. Yapıştır seçeneğinin altında.
Ayrıca dikkat ettim, açtığınız ayar kısmında "hızlı erişim araç çubuğunu şeridin altında göster" diye bir seçenek işaretlenmiş. Onu kapatırsanız sol üste geçebilir belki.

Çözüm
Hocam çok teşekkür ederim. Excel'de neredeyse yapamacağım şey yok ama böyle ufak şeyler bazen gözden kaçabiliyor. İyiki Technopat Sosyal var çok sağolun☺️

2222.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı