Excel bilen biri internetten iş bulabilir mi?

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
Sadece Excel değil diğer Microsoft Office programlarını da çok iyi kullanmayı biliyorum. İnternet üzerinden para kazanabilir miyim?
Eğer kazanabilirsem nasıl kazanırım fikirleriniz nelerdir?

Sadece Excel değil diğer Microsoft Office programlarını da çok iyi kullanmayı biliyorum. İnternet üzerinden para kazanabilir miyim?
Eğer kazanabilirsem nasıl kazanırım fikirleriniz nelerdir?

Bence önce sosyal medyada bir sayfa açıp oradan devam et. Örnek jacobppt. Adam kendi sitesinde tüm seti 18 dolara satıyor ama ne kadar satıyordur orayı bilemem.

İleri Excel sertifikam var ama bir işe yaramıyor. İşletmenlikte var ama o da işe yaramadı. Gereksiz görüyorlar.

Peki yazılım dışında internet üzerinden öğrenip para kazanabileceğim bir şeyler var mı?

Bence önce sosyal medyada bir sayfa açıp oradan devam et. Örnek jacobppt. Adam kendi sitesinde tüm seti 18 dolara satıyor ama ne kadar satıyordur orayı bilemem.

Pek beceremedim 1 2 video çektim önemli şeyler hakkında ama izlenme 100'ü geçmedi bende sildim.

İyi olduğun herhangi bir işte para kazanman muhtemel. Fakat ne kadar sürede kazanacağını pazarlama, interneti verimli kullanabilme, sosyal iletişim becerilerin belirleyecektir. Excel müthiş bir program ve bunu bildiğini düşünüyorsan kazancın bol olsun.

Geri
Yukarı