Excel nereden satın alınabilir?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Excel kullanacağım bilgisayarımda. Orijinal olmasını istiyorum sorun yaşamamak için. Nereden almalıyım? Ve birçok sürüm var hangisini almalıyım? Önerdiğiniz bir yer, sürüm var mı?

Office 365 almanızı öneririm değişik paketleri var en basitinde bile word excel powerpoint üçlüsü olur. Ucuz key bulabilirsiniz office için. 20 25 tl ye profesyonel vardı. Office 2019 almanızı önermem özellik güncellemesi gelmiyormuş.

Kesinlikle önermediğim bir yöntem var eğer önerirsem forumdan ceza yerim o yüzden kesinlike katiyen önermiyorum crackli kullanabilirsiniz kmspico ile etkinleştirme yapabiliyorsunuz fakat ceza yememek için önermiyorum.

Office 365 almanızı öneririm değişik paketleri var en basitinde bile word excel powerpoint üçlüsü olur. Ucuz key bulabilirsiniz office için. 20 25 tl ye profesyonel vardı. Office 2019 almanızı önermem özellik güncellemesi gelmiyormuş.

Kesinlikle önermediğim bir yöntem var eğer önerirsem forumdan ceza yerim o yüzden kesinlike katiyen önermiyorum crackli kullanabilirsiniz kmspico ile etkinleştirme yapabiliyorsunuz fakat ceza yememek için önermiyorum.

Yok crack kullanmayacağım.

365 bir de 365 Profesyonel var sanırım. Farkı nedir bilemedim ama. Önerdiğin bir site var mı? Sorun çıkarmayacak.

Yok crack kullanmayacağım.

365 bir de 365 Profesyonel var sanırım. Farkı nedir bilemedim ama. Önerdiğin bir site var mı? Sorun çıkarmayacak.
Ben zamanında epttavm de rastgele bir satıcıdan satın almıştım e posta ile gerekli bilgileri bana yollamışlardı. Arkadaş da satın aldı o da sorun yaşamadı. Şu an eptt avm de 25 tl ye 365 pro plus gördüm 50 tl civarlarında da ürünler var fakat garantisini veremem ama genelde sıkıntı çıkmıyor.

Bem zamanında epttavm de rastgele bir satıcıdan satın almıştım e posta ile gerekli bilgileri bana yollamışlardı. Şu an eptt avm de 25 tl ye 365 pro plus gördüm 50 tl civarlarında da ürünler var fakat garantisini veremem ama genelde sıkıntı çıkmıyor.

Ömürlük müdür o? Bir site de buldum ama 1 senelik diyor.

Ömürlük müdür o? Bir site de buldum ama 1 senelik diyor.
Bazıları olabilir, alırken dikkatli olmak lazım. Bir uyarıda daha bulunayım, bazı satıcılar hazır microsoft hesabı veriyor sonra şifresini değiştirebilirsiniz. Bazıları ise isme özel açıyormuş. Eğer ilk seçenekteki gibi olursa ürünü kurup o hesapla aktive edip sonra kendi kişisel microsoft hesabınızla giriş yapıp kullanabilirsiniz.

Bazıları olabilir, alırken dikkatli olmak lazım. Bir uyarıda daha bulunayım, bazı satıcılar hazır microsoft hesabı veriyor sonra şifresini değiştirebilirsiniz. Bazıları ise isme özel açıyormuş. Eğer ilk seçenekteki gibi olursa ürünü kurup o hesapla aktive edip sonra kendi kişisel microsoft hesabınızla giriş yapıp kullanabilirsiniz.

Adınıza hesap diyor ama kafamı karıştırdı gerçekten. Nereden alacağımı bilemedim bir türlü. Alıp, ömürlük sorunsuz kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı