Çözüldü Exclusive Full screen'de kendi kendine Alt+Tab yapılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

hyxpr

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'den indirdiğim CS:GO ve Unturned adlı oyunlarda çözünürlüğü 1280x1024'e almak istiyorum. Pencereli tam ekranda aldığımda Black bar çıkıyor o yüzden de exclusive Full screende yani tam ekranda 1280x1024 almam gerek fakat aldığım anda oyun kendisi veya ben Alt+Tab yaptığımda otomatik Alt+Tab yapıyor. Oyuna giriyorum yine Alt+Tab yapıyor. Yine ve yine... Ne yapmam gerek?

Yok mu hiç bilen?

Son düzenleme:
Çözüm
Muhtemelen PC'deki bir donanım bunu tetikliyor olabilir. Gamepad vs kullanıyorsanız onun sürücüsünü kaldırıp dener misiniz bir de.

Hallettim teşekkürler. Steam'ı komple silip yükledim (oyunlar dahil) bu durumu yaşayanlarda böyle yapsın düzelicekdir. Steam'deki bir uygulamada tetiklemiş olabilir fakat sadece 1920x1080'den başka çözünürlüğe alınca Alt+Tab yapıyordu. [kasıtlı gibi bişey]
Muhtemelen PC'deki bir donanım bunu tetikliyor olabilir. Gamepad vs kullanıyorsanız onun sürücüsünü kaldırıp dener misiniz bir de.

Hallettim teşekkürler. Steam'ı komple silip yükledim (oyunlar dahil) bu durumu yaşayanlarda böyle yapsın düzelicekdir. Steam'deki bir uygulamada tetiklemiş olabilir fakat sadece 1920x1080'den başka çözünürlüğe alınca Alt+Tab yapıyordu. [kasıtlı gibi bişey]

Çözüm

Geri
Yukarı