Exel ve çizim için 20.000 TL tablet önerisi

birokoli

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, özellikle dersler için kullanabileceğim kalemli bir tablet almak istiyorum. Tabletlerde de Excel kullanılabiliyor sanırım. Bilgisayar ile benzer mi extensionlar çalışır mı acaba? SQL de kullanabilmek için Microsoft işletim sistemli Microsoft Surface GO 2 tabletini gördüm sizce nasıldır hem bilgisayar hem tablet gibi kullanılabilir mi? Ya da laptop almam daha mı mantıklı olur yorum yaparsanız sevinirim. (Oyun oynamayacağım.)

Özetle çizim yapmak not almak PDF okumak ve Excel kullanmak için tablet önerebilir misiniz?
Bütçem 20 bin civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, özellikle dersler için kullanabileceğim kalemli bir tablet almak istiyorum. Tabletlerde de Excel kullanılabiliyor sanırım. Bilgisayar ile benzer mi extensionlar çalışır mı acaba? SQL de kullanabilmek için Microsoft işletim sistemli Microsoft surface GO 2 tabletini gördüm sizce nasıldır hem bilgisayar hem tablet gibi kullanılabilir mi? Ya da laptop almam daha mı mantıklı olur yorum yaparsanız sevinirim. (oyun oynamayacağım.)

Özetle çizim yapmak not almak PDF okumak ve Excel kullanmak için tablet önerebilir misiniz?
Bütçem 20 bin civarında.

Tab S9 ya da FE +

Yeni konular

Geri
Yukarı