Exinariuminix. İnfo virüsü çözümü çalışmıyor

Zeldias

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar.
Bilgisayarımı her açtığımda " exinariuminix. İnfo" diye bir site açılıyordu. Araştırmalarımın sonucunda şöyle bir video buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyleri yaptım. Denemek için bilgisayarı kapatıp açtım. Site açılmadı fakat ikinci yapışımda tekrar açıldı. Kalıcı sorun için bazı antivirüs programları önerdiler ama çoğu ücretliydi ve bende bu sebepten dolayı kullanamadım.

Tam olarak kalıcı bir çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MalwareBytes AdwClean Eset Kaspersky Dene İllaki Biri Virüsü Siler Bendede Buna Benzer Bİ Virüs Vardı Format Atmıştım Düzelmişti metagame.org diye bi site açıyordu

Malwarebytes adwclean ESET Kaspersky dene illaki biri virüsü siler bende de buna benzer bir virüs vardı format atmıştım düzelmişti metagame.org diye bir site açıyordu

Ben McAfee Security scan Plus kullanıyordum. Ondan tarama yapınca "tehdit bulunamadı" dedi.
Ayrıca bilgisayar ortak bilgisayar olduğu için program indiremiyorum.
Ben McAfee Security scan Plus kullanıyordum. Ondan tarama yapınca "tehdit bulunamadı" dedi.

Tamamdır indirebildim Malwarebytes'ı çözüldü.
Çok teşekkür ederim.

Tamamdır indirebildim Malwarebytes'ı çözüldü.
Çok teşekkür ederim.
Nedense 1 ay falan sonra tekrar aynısı oldu. Ve şimdi hiç bir program halledemiyor. Yardımcı olur musunuz?

Uzun süre sonra format attım ve oldu.

Uzun süre sonra format attım ve oldu.

Geri
Yukarı