Exper Action Dex236 ve GTX 950 Uyumu

sedat_26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri benim kasam EXPER ACTION DEX236 İ5 4590 8GB 1TB HD8350 2GB W8 1 - Teknosa takacağım ekran kartı Asus GTX950 STRIX GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı uygun olur mu? Kasa fotoğrafları ve son olarak performans ne olur? Son olarak okuduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

2.jpg
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaki fan ızgarasına bir fan takabilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk
Orası için de fan bakayım o zaman

Bir de bir sorunum var bilgisayarı çalıştırdığım zaman işlemci fanı 'dııııı' baya ses çıkarıyor yani gürültü oluşuyor sesi çıkarırken kasaya yanlardan yada tepesinden baskı uyguladığımda kesiliyor ya da hiç dokunmazsam bilgisyar kendine gelsin diye 5 dk beklerken kesiliyor. Fan hızı amd control center'da %50 de ayarlı fakat ısındığı zaman yükseliyor. Ayrıca ses kesildikten sonrada sesi baya geliyiyor durup dinlediğim zaman sesini duyuyorum.

Exper maalesef kasa konusunda berbat kardeşim, o sorunu geçtim HDD işlem yaparken kasa içerideki titreşimi yalıtamıyor, tüm bilgisayar masası adeta titriyor. En azından bîr de Zalman Z3 boş kada alırsanız rahatlarsınız. Ben bu 2 ay içinde değiştireceğim size de tavsiye ederim.

Exper maalesef kasa konusunda berbat kardeşim, o sorunu geçtim HDD işlem yaparken kasa içerideki titreşimi yalıtamıyor, tüm bilgisayar masası adeta titriyor. En azından bîr de Zalman Z3 boş kada alırsanız rahatlarsınız. Ben bu 2 ay içinde değiştireceğim size de tavsiye ederim.
Şu ekran kartını bi değiştireyim yavaş yavaş kurtulacağım exper illetinden

8 aydır sistemi kullanıyorum güç kaynağı 300 watt ekran kartı Amd Radeon hd 8350 ikisini yaklaşık ne kadara satarım . 60 dolar edermi?

Anakartım Asus h81m-k kasayı değiştirdim ekran kartını değiştirdim güç kaynağını da aldım. Peki ya anakart ne olacak taşır mı beni yoksa yeni almak mı lazım? Yeni almak lazım ise bu olurmu? MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) HDMI&DVI Anakart Birde benim düşndüğüm öncelik işlemci ve ekran kartı 2.likte anakart ile ram lar mi yoksa yanılıyormuyum?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı