Exper WirelessPC Action H6R-11 bilgisayar alınır mı?

No hazır pc. Hele o ekran kartlı bilgisayara 1700 TL verilmez. Ben 1000 TL ile daha iyi oyun performansı olan pc toplayabilirim.

Oyun oynamıyorsanız belki olabilir. Ama isterseniz kendiniz toplayabilirsiniz. Daha ucuza gelir. Artık çoğu yer toplayıp ve test edip evinize kadar yolluyorlar.

Allah aşkına öyle bir hata yapma , bak gerçekten söylüyorum CASPER mağduru olarak. 1700 liraya sana burda oyun oynamasanda çok iyi sistem toplayabiliriz SSD bile olur. O kasayı aldığında kasa kapağını bile açamayacaksın açarsan benim gibi , 3770K gibi bir işlemcinin garantisini b*ka atmış olursun.

Gel sen bizi dinle toplayalım bir sistem. Oyun oynamıyorsan şu sistemi öneriyorum ;
XIGMATEK TAURON 700W
X6-6300
M5A97 R2.0
HYPER 212 EVO CPU FAN
8 GB GSKILL 1886 MHZ CL9 RAM
Pıonerr DVD YAZICI
SAMSUNG 840 PRO 120 GB SSD
1TB SEAGATE 7200RPM HDD

İstersen ekran kartlı bir sistemde toplarız.

Allah aşkına öyle bir hata yapma , bak gerçekten söylüyorum CASPER mağduru olarak. 1700 liraya sana burda oyun oynamasanda çok iyi sistem toplayabiliriz SSD bile olur. O kasayı aldığında kasa kapağını bile açamayacaksın açarsan benim gibi , 3770K gibi bir işlemcinin garantisini b*ka atmış olursun.

Gel sen bizi dinle toplayalım bir sistem. Oyun oynamıyorsan şu sistemi öneriyorum ;
XIGMATEK TAURON 700W
X6-6300
M5A97 R2.0
HYPER 212 EVO CPU FAN
8 GB GSKILL 1886 MHZ CL9 RAM
Pıonerr DVD YAZICI
SAMSUNG 840 PRO 120 GB SSD
1TB SEAGATE 7200RPM HDD

İstersen ekran kartlı bir sistemde toplarız.

Sistem güzel fakat SSDde samsung tercih edilmemeli. Samsungu Seagate satın aldığı için servis konusunda sıkıntılar çıkabiliyor.

Benimde Samsung LCD'im var garantide 17 gün sonra geri geldi :)

Recep Baltaş sistem topladı geçtiğimiz günlerde aynı SSD'nin 240 GB'lık modelini kullandı , oda şüpheli olsaydı HyperX tercih ederdi.

Bence bu fiyata daha hızlı bilgisayar toplarsınız. Oyun oynamıyor sanız daha ucuz bilgisayarda bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı