Exper Xcellerator Claw NX53

Berk Akman

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta yazdığım bilgisayarı önerir misiniz? Ayrıca ileride daha iyi bir ekran kartı alırsam GTX770 veya 780 gibi uyumlu olur mu? Çok fazla render yapmayacağım için işlemci sadece oyun için yeterli mi ve son olarak şu anki oyunlarda FPS değerim ne olur ? Sorularım bunlar cevaplayan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
+3000 'de çok iyi sistemler toplanabilir buna benzer hem de ileride SSD artırması gibi şeylerde kasa kapağını açtıgınız an garantisi biter. TYTAN serisi dışında her zaman toplama bilgisayar önde ! :D

Aslında biraz bilgisayar alırken kalite ve garantiye bakmak lazım. Mesela Asus benim ilk güzel oyun yüklediğim bilgisayar Asus'dur. Sana bir şey diyeyim ilk bilgisayar aldığımda çok memnundum. İkinci Asus bilgisayarımı alınca şöyle dedim. Başka biri ilk defa Asus alsa biri bana önerir misiniz dese. Kişinin cevabı şu olur hayatım karardı. Yani biraz bilgisayar alırken işlemcinin koyulduğu yerden şarj girişinin nerede olduğuna kadar bakmak lazımdır. Eğer hatalı bir ürün aldıysanız. Asus gibi bir firima bilgisayarı alır yenisini verir bazende çek veriyorlar. Yani sana şöyle söyleyeyim. Asus'a değerlendirme yaparsak. A+++ veririm. Kalite açısından kısaca neredeyse her şeyiyle Asus 1-0 öndedir. Aslında biraz bilgisayar alırken adına bakmamız lazım. Ben Exper kullanmadığım için bir yorum yapamam. Şunu şöyleyeyim dolar düşünce almak daha mantıklı. Vatan bilgisayarda indirimler var + sezon sonuysa parçaları ucuza toplarsınız. En iyi seçim toplama bilgisayar Vatan bilgisayar parçaları kendileri topluyor ben öyle biliyorum yani. Biraz bekle dolar düşsün sezon sonu ve ya indirim + toplama bilgisayar faydası. Bunların hepsini beklersen çok karlı olursun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı