EXPER Xcellerator Claw NX75 Vs ASUS G30AB-TR002S

Exper çok daha iyi. Ayrıca ASUS'un tasarımı o kadar da güzel değil bence. GTX780'den vazgeçip GTX660 alacak kadar değil en azından.

Benim fikrim, parçaları ayrı ayrı toplarsanız ikisinden de daha iyi bir bilgisayarınız olabilir.

Exper her şekilde daha iyi. Exper'in Xcellerator modeli öyle Exper diye kötü denecek model değil. Alacağın performans Exper'de çok daha fazla.

Tasarımının güzel olması (ki cidden ben de bayılıyorum), seni GTX 780 yerine GTX 660 alacak duruma sokmamalıdır.

İkisi de çok pahalı geldi bana. Exper daha iyi fakat içinde ne SSD, nede büyük bir ihtimalle işlemci soğutucu yoktur. Ayrıca ekran kartı referans tasarım vs. Vs.

Experin içinde işlemci soğutucu bulunuyor, Technopat'ın incelemesinde belirtilmiş hatta.

İzlersen belirli başlı özellikleri öğrenirsin.

Exper'i bilmiyorum ama, ASUS marka bilgisayarlarda bilgisayara bir zarar gelmediği sürece bileşen değişimi garantiyi bitirmiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı