Exper Xcellerator Gaming alınır mı?

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı Ramazanlar.
Arkadaşlar evkurda satılmakta olan : Exper Xcellerator Gaming Intel Core I7-6700-3.4Ghz İşlemci 16Gb Ram 1Tb Hdd 4Gb Ekran Kartı Windows 10 İşletim Sistemli Siyah Masaüstü Bilgisayar bilgisayarı almayı düşünüyorum.
O kadar para verilmez diyeceksiniz biliyorum. Ama taksitten dolayı alacağım. İçindeki ekran kartı Asus R7 240 4 GB128 bit iyi verim alamayacağımı düşünüyorum. Fazla bir bilgim de yok eğer diğer parçaları güzel ise R9 380 GDDR5 2 GB 256 bit ekran kartı alıp takmak istiyorum. Eğer uyarsa tabii ki. Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı iftarlar.

MarkaEXPER
İşlemci Hızı3.40 GHz
İşlemci TipiINTEL CORE I7
İşlemci Ailesi6. Nesil Intel Core i7
İşlemci Numarası6700
Bellek (RAM)16 GB
Depolama1 TB
Grafik Kartı Asus R7 240 4gb 128 bit
İşletim SistemiWindows 10
[TBODY] [/TBODY]

Yerine alacağım ekran kartı :
Asus R9 380 STRIX GAMING 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık çoğu kişi kredi çekip nakit olarak ödüyor. Böylece krediyi ödemiş oluyorsun taksit olarak. Yani istersen toplama yap daha ucuza gelir sana.

i7 li bilgisayar kandırmacaları, yıllardır süregelen para oyunları. Hocam iyiki konu açmışsınız, kredi çekerek nakit ödeyin, size sistemi biz yapalım. Sisteme bak ya şaka gibi :D

Toplama bilgisayar harici masaüstü alırsan kazık yemiş olursun bütçe belirt sistem toplayalım 3800 lirayı hakeden bir bilgisayar değil bu. Ayrıca bu bilgisayarlara ucu ucuna yetecek güçte psu konur. Senin alıp takacağın r9 380'i psu kaldırmaz.

Çok saolun arkadaşlar ilginiz için vatan pc den toplayacağım kredi çekip 2,5 3bin tl civarı kasa toplamak istiyorum ancak 3 e de çıkmasın yani 2,5 2200 falan idealdir. Oynayacağım oyunlar ise csgo olsun gta5 olsun knight olsun bide film,youtubedan video izlerken donmasın yeter :D

ffffff.png

(Sinerji'den topladım.) Bu sisteme temmuz ayında piyasaya çıkacak olan amd rx 480 ekran kartınıda ekledin mi uçarsın. Kart yaklaşık 200 dolar gibi bir fiyatla gelecek. TL bazında fiyatı 850 - 1000 arası bekleniyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı