Expert Chat dolandırıcı mı?

ktskn

Hectopat
Matematik sorularını anlık olarak çözeceğini söyleyen, free trial adı altında sizi siteye sokan ve asla geri dönmeyen müşteri hizmetlerine ulaşmadığınız takdirde ne aboneliği ne de hesabı kapatabildiğiniz bir site. Ücretsiz deneme için kart bilgilerimi girdim fakat Master Pass otomatik doldurmadan yanlış kartı seçmiştim. Sorun olmaz deyip devam ettim, ki işimi gördükten sonra siteden çıkacaktım. Soruyu ilettim karşı tarafa.Yaklaşık 15 dakika bekledim. Beklerken de siteyi geziniyordum. Yanlışlıkla 3 adet coin satın aldım. Ne olduğunu anlamadım bile. Ne onay tuşu vardı ne başka bir şey. Bende 3 adet vardı ve herhalde soruma daha hızlı cevap verecekler sandım ama öyle değilmiş. $10 gibi bir para çat diye karttan çekildi. İşimi görecek bir şey olsa üzülmem lakin işimi görmüyor. Para iadesi istiyorum günlerdir. Fakat ne maillerime dönen var ne de sistemde bir aksiyon. Aboneliği de iptal etmediler daha. Sanırım abonelik parası da çekecek karttan.

Merhaba.ben de aynısını yaşıyorum şuan üyeliği aldıktan yarım saat sonra 3 e-mail gönderdim.siz iptal edebildiniz mi?
İptal edebildim ama paramı iade etmedler. Günler sonra iptal ettiler ama hiç güvenmiyorum. Hesabım hâlâ aktif ve kart bilgilerim orada kayıtlı. Mümkünse kartını bloke et.

İptal edebildim ama paramı iade etmedler. Günler sonra iptal ettiler ama hiç güvenmiyorum. Hesabım hâlâ aktif ve kart bilgilerim orada kayıtlı. Mümkünse kartını bloke et.
2 mailime de cevap verdiler ve sistemden tamamen üyeliğimi sildiklerini ve tekrar ödeme almayacaklarinı söylediler.kart benim için önemli ben de hiç güvenmiyorum yabancı bir sitede yorumları okudum neler neler yazmışlar.

2 mailime de cevap verdiler ve sistemden tamamen üyeliğimi sildiklerini ve tekrar ödeme almayacaklarinı söylediler.kart benim için önemli ben de hiç güvenmiyorum yabancı bir sitede yorumları okudum neler neler yazmışlar.
Maile dönüş yapıyorlar yapmasına da hep bir bekletme peşindeler. Zaten soruyu da çözmüyorlar. Üstüne bir de hesabını da silemiyorsun. Çok saçma bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı