Explorer.Exe sınıf kaydedilmemiş hatası

Emre498

Decapat
Öncelikle herkese merhaba. Benim sorunum şöyle Windows ile ilgili neredeyse hiçbir özelliği kullanamıyorum şöyle örnekler vereyim Microsoft Store açılmıyor, arama çubuğunu kullanamıyorum, sol altta bulunan Windows işaretine basınca açılmıyor, Xbox Game Pass'i kullanamıyorum ve bilgisayarı sıfırlamak istediğim zaman bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu hiçbir değişiklik yapılmadı diyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Benim sorunum şöyle Windows ile ilgili neredeyse hiçbir özelliği kullanamıyorum şöyle örnekler vereyim Microsoft Store açılmıyor, arama çubuğunu kullanamıyorum, sol altta bulunan Windows işaretine basınca açılmıyor, Xbox Game Pass'i kullanamıyorum ve bilgisayarı sıfırlamak istediğim zaman bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu hiçbir değişiklik yapılmadı diyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim bilen var mı?
Emin değilim ama başka kullandığım bir bilgisayarda buna benzer bir hata vardı ve bilgisayarın içinde virüs çıkmıştı hiçbir AV indiremiyorduk hali hazırda kullanıdığınız bir AV varmı ?

Herhangi bir av programı yüklü değil.
Arkadaşlar eğer bu sorunu yaşıyorsanız format atın ben öyle yaptım benim için en kolay çözüm bu oldu ancak isterseniz internnette birsürü videosu var onları deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı