Explorer.exe yuksek RAM kullanımı

androferhat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptopta çift ekran kartı var biri intel diyeri nvidia şimdi nvidiayı aktif edince explorer.exe ram kullanımı devamlı artıyor. (Resimde göründüğü gibi) ve PC kasıyor driverleri güncelledim win.7 den win 10 a yukselttım. Hatta format atıım ama halen aynı nvdia ekran kartını aktıf edınce RAM kullanımı artıyor sizce çözümü nedir ? Donanımsal mı eğer donanımsalsa çözümü var mı ?
(Ekran kartı Nvidia GeForce 610M )

Dosya Ekleri

• PkX6E5.png
    PkX6E5.png
    32,3 KB · Görüntüleme: 412
Son düzenleyen: Moderatör:
Ram sorunu bendede vardı ama seninkisi gibi değildi benim bazen tam kullanıma çıkıyordu bazen ferah çalışıyordu anlayamadım seninkisini sistemin kaç bit ? 32 ise 64 yapmanı tercih ederim ve ram ler 4 gb ın üstündeyse ve 32 bit kullanıyorsan 4 gb dan fazlasımı sistem kullanamaz bunun içi 64 bit yapman gerekir

pc 64 bit win 7 kurdum win 8 kurdum win 10 kurdum en güncel drivreleri indirdim ama çözemedim bi türlü ekraan kartını aktif ediince explorer.exe ram kullanımı artıyor Allah aşkına yardım edin 1 senedir çözemedim şu sorunu ya

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı