Express.js Post isteğinden sonra beyaz ekran dönüyor

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Her post isteğinden sonra beyaz ekran dönmesi neden olabilir? Network'e bakıyorum bir şey yok. Hata da vermiyor.

Beyaz ekrandan kastın nedir? Post işlemini tam olarak nerede yapıyorsun? Postman, swagger vs?
Harici bir uygulama kullanmıyorum. Aşağıdaki sitenin en altında bir form var. Orada bir test mesajı gönderirsen karşına çıkacaktır.

Her post isteğinden sonra beyaz ekran dönmesi neden olabilir? Network'e bakıyorum bir şey yok. Hata da vermiyor.

Sonuç:
Buraya uğrayan olursa diye bulduğum ipucunu paylaşmak istiyorum. Dönen yanıtın hata kısmını (500) ele almadığım için herhangi bir hata dönmüyordu. res.status(500).send("hata: 500") yazınca kendini gösterdi. Saçma bir durum aslında çünkü bir hata olması durumunda eğer hata durumları ele alınmamış ise, en azından otomatik bir cevap gönderilebilirdi. Bu bir eksiklik bence.

Son düzenleme:
Buraya uğrayan olursa diye bulduğum ipucunu paylaşmak istiyorum. Dönen yanıtın hata kısmını (500) ele almadığım için herhangi bir hata dönmüyordu. res.status(500).send("hata: 500") yazınca kendini gösterdi. Saçma bir durum aslında çünkü bir hata olması durumunda eğer hata durumları ele alınmamış ise, en azından otomatik bir cevap gönderilebilirdi. Bu bir eksiklik bence.
Error Handling kısmını bize bırakıyor ki bence bırakması daha iyi. İstediğin gibi loglama, hata yakalama ve hata fırlatma yapabilirsin. Ayrıca kullanıcılar sunucu tarafında nasıl bir yapı olduğunu görmemiş olur. Bir nevi güvenlik+
Ek olarak Error Handling package ve kütüphaneler mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı