Exvega Andromeda koltuk alınır mı?

Cano007

Femtopat
Daha fazla  

Arkadaşalar çok kararsız kaldım, yardımınıza ihtiyacım var. Koltuğu denemeden alacağım gibi gözüküyor ve deneyemiyorum. Antalya'da yok.

Alıp kullanan varsa cevap verebilir mi?

Hawk ve bu denli kaliteli markadalar varken bu çöpe para vermek mantıksız.

Bu koltuğa bakıp daha sonra ikea'ya gidip koltukları denedim ve Markus model koltuğa bayıldım. İncelemeni öneririm.

Bu alacağında farklı değil ki? Hatta daha kötü. Ayrıca bir marka vardı S ile başlayan ismini unuttum ama TR'den çekilmiş sanırım.
Secret Lab sanırım olsa gözüm kapalı alacağım bir marka.

bildiğin önerebileceğin bir koltuk varsa öneri
Bu koltuğa bakıp daha sonra ikea'ya gidip koltukları denedim ve Markus model koltuğa bayıldım. İncelemeni öneririm.
Markus modelini denedim rahat edemedim.

Son düzenleme:
Kesinlikle alınır hocam. Hawk, xdrive ve bir çok markayı kullanma fırsatım oldu, hali hazırda exvega andromeda kullanıcısıyım. Bu arada secret lab 'da deneme imkanım oldu.

Bu koltuğa bakıp daha sonra IKEA'ya gidip koltukları denedim ve markus model koltuğa bayıldım. İncelemeni öneririm.
Kesinlikle alınır hocam. Hawk, xDrive ve birçok markayı kullanma fırsatım oldu, halihazırda Exvega andromeda kullanıcısıyım. Bu arada secret Lab'da deneme imkanım ol.
Kesinlikle alınır hocam. Hawk, xDrive ve birçok markayı kullanma fırsatım oldu, halihazırda Exvega andromeda kullanıcısıyım. Bu arada secret Lab'da deneme imkanım oldu.

Kesinlikle alınır hocam. Hawk, xDrive ve birçok markayı kullanma fırsatım oldu, halihazırda Exvega andromeda kullanıcısıyım. Bu arada secret Lab'da deneme imkanım oldu.

Secretlab TR'de var mı?

Bu koltuğa bakıp daha sonra IKEA'ya gidip koltukları denedim ve markus model koltuğa bayıldım. İncelemeni öneririm.

Rahat edemedim IKEA'ya geçen gün gidip tüm koltuklarını denedim istediğim gibi rahatlığa ulaşamadım.

Secretlab TR de yok hocam, zaman zaman belki ikinci el filan denk gelebilir ancak sıfırı yok.

Secretlab için içinizde çok bir şey kalmasın, öyle uçan kaçan bir durum yok, düzgün güzel koltuklar ama olmazsa olmaz bir durumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı