Exvega Andromeda oyuncu koltuğu alınır mı?

Bütçe
5500

Bedirhan21314

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 5500 TL. Exvega andromeda oyuncu koltuğunu alacaktım. Bazıları çok memnun. Çok övüldü. Bazılarında ise kırık geldi. 3-4 ayda geldi, ilgilenilmedi gibi şeyler duydum. Hawk Fab V6 modelleri de aniden 4300 TL'den 5500 TL oldu. Ne yapacağımı bilemedim.

Sizce Exvega andromeda mı almalıyım yoksa Hawk Fab V6 mı almalıyım? Ya da başka öneriniz var mı? Ortalama 4-5 saat aralıksız oturuyorum. Yazın çok daha fazla kullanacağım. Çok uzun ömürlü olması da umurumda değil, 3 yıl bile götürse benim için yeterli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 5500 TL. Exvega andromeda oyuncu koltuğunu alacaktım. Bazıları çok memnun. Çok övüldü. Bazılarında ise kırık geldi. 3-4 ayda geldi, ilgilenilmedi gibi şeyler duydum. Hawk Fab V6 modelleri de aniden 4300 TL'den 5500 TL oldu. Ne yapacağımı bilemedim.

Sizce Exvega andromeda mı almalıyım yoksa Hawk Fab V6 mı almalıyım? Ya da başka öneriniz var mı? Ortalama 4-5 saat aralıksız oturuyorum. Yazın çok daha fazla kullanacağım. Çok uzun ömürlü olması da umurumda değil, 3 yıl bile götürse benim için yeterli olur.

Bunu alın daha kaliteli. Zio firmasının yan markası. Aynı kalite daha ucuz.

Körük, iskelet ve sünger kalitesi olarak Zio önerebilirim. Exvega Andromeda kullanmadım, test etme şansım olmadı. Hawk önermiyorum. Alacaksanız üst kalitede ürünlerini tercih edin diyeceğim fakat benzer malzemeler kullanıyor.

Kırık geldiyse değişim yapılır, ne yani? 5 bin TL çöp olmuyor ki. Ayrıca bu firmanın değil kargonun problemi. 3-4 ayda gelme gibi bir şey de yok, 1 günden kısa sürede teslim aldım koltuğu.

Hawk v6 4300-4500 bandındayken mantıklı bir seçenekti, 5500 liraya alınmaz. Andromeda ile rakip bile değil.

Kırık geldiyse değişim yapılır, ne yani? 5 bin TL çöp olmuyor ki. Ayrıca bu firmanın değil kargonun problemi. 3-4 ayda gelme gibi bir şey de yok, 1 günden kısa sürede teslim aldım koltuğu.

Hawk V6 4300-4500 bandındayken mantıklı bir seçenekti, 5500 liraya alınmaz. Andromeda ile rakip bile değil.

Çoğu kişi cuma sipariş ettim pazartesi geldi veya hemen geldi gibi şeyler yazmış bazıları ise tam tersini yazdı. Siz memnun musunuz koltuktan uzun süreli kullanımda bir ağrısı oluyor mu?

Körük, iskelet ve sünger kalitesi olarak zio önerebilirim. Exvega andromeda kullanmadım, test etme şansım olmadı. Hawk önermiyorum. Alacaksanız üst kalitede ürünlerini tercih edin diyeceğim fakat benzer malzemeler kullanıyor.

Zionun en ucuz modeli 6300TL o kadar çıkamam maalesef.

Bunu alın daha kaliteli. Zio firmasının yan markası. Aynı kalite daha ucuz.

Markayı ilk defa duydum foruçılmamış youtmlarda çok konusu Aube'da incelemeleride yoktu pek alasım gelmedi vadettiği şeylerde aynı zaten, koltuk bayağı güzel görünüyor ama alıp da yorumlayan olmamış.

Son düzenleme:
İstanbuldaysaniz şubelere gidip deneyin derim. O kadar övülen xdrive modellerinin hiçbirinde rahat edemedim, zio da ayni şekilde. En rahat ettiğim fabric XL modeldi onu aldim ama tabi sizin butceyi çok aşiyor.

Geri
Yukarı