EXVEGA vs Hawk

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Yıllardır berjerde oturuyorum. Masamda klavye mouse koyma yeri var. O yüzden dirseklerim tam yetiyor ama yeni masa alacağım. Berjer alçak kalacak. O yüzden sandalye almam lazım ama kararsızım. Andromeda çok hoş duruyor ama herkes Hawk öneriyor. Bir şey aldım mı çok uzun süre kullanmak isterim. 5 6kya bir şey alıp 3 4 sene sonra değiştireceğime 7 8 verir 6 7 sene sonra değiştiririm kafasındayım. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı oyuncu koltuğu var mı? Boyum 1.77 kilom 73. Bel düzleşmem olduğu için beli rahat bir şeye ihtiyacım var.

5 6kya bir şey alıp 3 4 sene sonra değiştireceğime 7 8 verir 6 7 sene sonra değiştiririm kafasındayım.

IKEA Markus daha iyi olur bunun için.

Birkaç aydır Andromeda kullanıyorum, mekanizma sorun çıkarmaya başladı bile. Arkaya yaslanırken gıcırdıyor, koltuk en yatar pozisyondayken öne uzandığınızda kendini ileri atıyor. Sağ kolçağın ayarı bozuldu, bel desteğinin lastiği koptu. Yatar pozisyondayken sorun çıkarmasının nedeni benim bir anda arkama yaslanma gibi huylarım yüzünden olabilir ama dayanıksız görünüyor. Görüşüm o yönde.

Ama koltuk gerçekten rahat, ona lazım yok. Fiyatının koltuğu mu? 4 bin civarındayken bu sorunun cevabı belkiydi ama şu an hayır.

Hawk'a gelirsem, onun da Andromeda'dan pek geri kalır yanı olmayacaktır. Popüler diye öneriliyor sadece.

IKEA markus daha iyi olur bunun için.

Birkaç aydır andromeda kullanıyorum, mekanizma sorun çıkarmaya başladı bile. Arkaya yaslanırken gıcırdıyor, koltuk en yatar pozisyondayken öne uzandığınızda kendini ileri atıyor. Kilit ayarı bozuldu.

Hawk'a gelirsem, onun da Andromeda'dan pek geri kalır yanı olmayacaktır. Popüler diye öneriliyor sadece.

Daha kullanmadığınız bir koltuğu kötülemek ne kadar mantıklı sizce? Önerdiğiniz koltuğa oturmamışsınız bile 2 yıldır Hawk Chair fab V4 kullanıcısıyım hala sağlam ve konforu oldukça rahat.

Sizce de 2-3 aylık bir deneyiminizi önermeniz ne kadar sağlıklı tabii deneyim denirse :D

Altı üstü bir koltuğu vatanı savunur gibi savunmaya gerek yok. Bir koltuk için polemik yaratmaya da gerek yok.

Kullandım, sorun yaşadım ve deneyimimi aktarıyorum. Üstünde senelerce mi oturmak gerekli? Kul yapısı bu aletler, birkaç ayda rengini belli etmeye başlar.

Eğer Andromeda deneyimleriniz o yönde ise ondan bir adım geri atacağım.

- yönleri var mı hocam? Şurası bozuldu şurası döküldü dediğiniz bir yer var mı?

Geri
Yukarı