Exxen Exxen benden habersiz kartımdan para çekmiş

Arkadaşlar Fenerbahçce - Sevilla maçı için deneme üyeliği almıştım. Tabii izliyemedim aradan ne kadar zaman geçtikten sonra Exxen benden habersiz dün kartımdan 89 TL para çekmiş ve aboneliği yenilemiş. Bunu nasıl iptal edebilirim araştırdım birçok kişi hesap ayarlarından iptal et diyor ancak "iptal et" diye bir buton yok. Aboneliğimi iptal edip paramı iade istiyorum. Mail yoluyla desteğe yazdım tahmini ne zamana cevap gelir aynı sorunu yaşayan var mı? Sadece 1TL deneme üyeliği almıştım herhangi bir paket almadım.

Deneme üyeliğin bitince otomatik olarak yenilenmesi için sözleşmeyi ve koşulları zaten kabul etmiş oluyorsun. Yani o çekilen 89 TL paranı alman imkansız. Abonelikler kısmından Şimdi iptal edip sonraki aylar için artık üyeliğini sonlandırabilirsin.

Bu platformlar sizin sayenizde para kazanıyor.

Son düzenleme:
Aynısı başıma geldi. Tek maç için almıştım. Bildiğim için üye olduğum gibi aboneligi iptal etmiştim. 2 ay sonra baktım 100 küsur çekmiş. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. O süre boyunca benim hiçbir içerik izlemediğim kontrol edildi ve ücret iadem yapıldı. Eğer deneme üyeliginden sonra girip bir şey izlemediysen bir yaz temsilcilere.

Aynısı başıma geldi. Tek maç için almıştım. Bildiğim için üye olduğum gibi aboneligi iptal etmiştim. 2 ay sonra baktım 100 küsur çekmiş. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. O süre boyunca benim hiçbir içerik izlemediğim kontrol edildi ve ücret iadem yapıldı. Eğer deneme üyeliginden sonra girip bir şey izlemediysen bir yaz temsilcilere.
Hocam maçı izliyemedim direk sildim exxen herhangi bir şey izlemedim.

Geri
Yukarı