Exxen para iadesi

Xoxoxo

Kilopat
Merhaba, Exxen spor paketini UCL için 1 aylık satın aldım ancak aboneliği sonlandırmayı unuttum hesabımdan 221 TL çekildi hemen müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğimin sonlandırılıp para iadesi almak istediğimi söyledim onlar da talebinizi oluşturduk yarın tekrar arayın dediler. Böyle bir durum başınıza geldi mi? Hesabınızdan para kesilip para iadesi verdiler mi? Verdilerse kaç günde hesabınıza para iadesi oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Exxen spor paketini UCL için 1 aylık satın aldım ancak aboneliği sonlandırmayı unuttum hesabımdan 221 TL çekildi hemen müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğimin sonlandırılıp para iadesi almak istediğimi söyledim onlar da talebinizi oluşturduk yarın tekrar arayın dediler. Böyle bir durum başınıza geldi mi? Hesabınızdan para kesilip para iadesi verdiler mi? Verdilerse kaç günde hesabınıza para iadesi oldu?
Benden sonradan fiyat değişikliğinden dolayı ödemeye kapalı olmasına rağmen para çekilmişti. Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim ama bir şey yapamayız bankayla görüşün dediler, yine de sonradan para iadesi geldi. Bir kaç gün sürmüştü.

Hemen aradıysan iadesi yapılır büyük ihtimal. Bu tarz platformlar için Papara kullanın ve her platforma ayrı sanal kart açın.
Sanal aylık kartın limitini belirleyin ve devam ettirmeyecekseniz kartı kullanıma kapalı tutun. Başınız ağrımaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı