Çözüldü Exxen promosyon kodu süresi bitince ödeme alır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. 31 Ocak tarihinde Sosyal'de bir kullanıcı bizlere GNÇ uygulamasının 1 aylık promosyon kodu verdiğini söylemişti ve ben de uygulamayı indirip kodu alarak önceden 3 ay 1 lira kampanyasını kullandığım hesabımda o 1 aylık reklamlı promosyon kodunu kullandım. Daha sonra unutursam boşuna para çekmesin süresi bitince diye üyeliği iptal etmek istedim ancak abonelik bilgilerim kısmında hiçbir şey yok. Paket satın al ve promosyon kodunuzu kullanmak için tıklayın yazıyor ancak 31 Ocak'ta Exxen benden kredi kartı bilgilerimi aldı ve ben üyeliği iptal edemiyorum. İptal edip etmediğimi de hatırlamıyorum çünkü öyle bir şey yazmıyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Exxen üyeliğinde kullandığım banka Garanti Bankası.

resim_2023-02-21_184058018.png

Çözüm
Hocam bende 2 aylık vardı birkaç kere izledim daha sonra unutmuşum. Bittikten sonra birkaç ay ücret almışlar fark ettiğim zaman iptal ettim haberin olsun.
Hocam ben de onu soruyorum zaten iptal etme diye bir kısım yok.

Hala iptal et butonu çıkmadığı için müşteri hizmetlerini aradım ve kendileri iptal ederse daha kullanamayacağımı, 7 Mart tarihine kadar izleme hakkım olduğunu ve 1 Mart tarihinde de ödeme alacağını söyledi. Eğer 28 Şubat'a kadar iptal et butonu çıkmazsa 28 Şubat tarihinde tekrardan iletişime geçmemi söylediler. Bu sayede ödeme yapılmadan iptal edilebilirmiş. Kendimiz site üzerinden iptal edersek son güne kadar izleyebilirmişiz ancak müşteri hizmetleri iptal ederse son güne kadar izleyemezmişiz. Bundan ötürü 28 Şubat tarihinde tekrardan iletişime geçeceğim. Eğer aynı sorunu yaşayan varsa müşteri hizmetlerini arayabilir.
Arkadaşlar merhaba. 31 Ocak tarihinde Sosyal'de bir kullanıcı bizlere gnç uygulamasının 1 aylık promosyon kodu verdiğini söylemişti ve ben de uygulamayı indirip kodu alarak önceden 3 ay 1 lira kampanyasını kullandığım hesabımda o 1 aylık reklamlı promosyon kodunu kullandım. Daha sonra unutursam boşuna para çekmesin süresi bitince diye üyeliği iptal etmek istedim ancak abonelik bilgilerim kısmında hiçbir şey yok. Paket satın al ve promosyon kodunuzu kullanmak için tıklayın yazıyor ancak 31 Ocak'ta Exxen benden kredi kartı bilgilerimi aldı ve ben üyeliği iptal edemiyorum. İptal edip etmediğimi de hatırlamıyorum çünkü öyle bir şey yazmıyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Exxen üyeliğinde kullandığım banka Garanti Bankası.

Eki Görüntüle 1677436

Hocam bende 2 aylık vardı birkaç kere izledim daha sonra unutmuşum. Bittikten sonra birkaç ay ücret almışlar fark ettiğim zaman iptal ettim haberin olsun.

Hocam ben de onu soruyorum zaten iptal etme diye bir kısım yok.

Hala iptal et butonu çıkmadığı için müşteri hizmetlerini aradım ve kendileri iptal ederse daha kullanamayacağımı, 7 Mart tarihine kadar izleme hakkım olduğunu ve 1 Mart tarihinde de ödeme alacağını söyledi. Eğer 28 Şubat'a kadar iptal et butonu çıkmazsa 28 Şubat tarihinde tekrardan iletişime geçmemi söylediler. Bu sayede ödeme yapılmadan iptal edilebilirmiş. Kendimiz site üzerinden iptal edersek son güne kadar izleyebilirmişiz ancak müşteri hizmetleri iptal ederse son güne kadar izleyemezmişiz. Bundan ötürü 28 Şubat tarihinde tekrardan iletişime geçeceğim. Eğer aynı sorunu yaşayan varsa müşteri hizmetlerini arayabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı