Exynos işlemcili S20 Ultra alınır mı?

Sakın alma kral, çok pişman eder.

OnePlus 8 niye almadın kral?
iPhone 12 vardı, onu niye almadın?

Aralık 25'de yeni yıl indirimlerinde alacağım kral. Kararsızım. Ön kamera 4K 60 FPS çeksin, oyun performansı iyi olsun ve SD cart girişi olsun istiyorum. Kafam çok karışık. Piyasadaki telefonların ya kamerası kötü ya işlemcisi.

Aralık 25'de yeni yıl indirimlerinde alacağım kral. Kararsızım. Ön kamera 4K 60 FPS çeksin, oyun performansı iyi olsun ve SD cart girişi olsun istiyorum. Kafam çok karışık. Piyasadaki telefonların ya kamerası kötü ya işlemcisi.
OnePlus 8 veya iPhone 12 Pro al geç kral yahu, hiç uğraşma Exynos çöpü ile falan.

Pil ömrü ile arasında ne kadar fark var dostum P40 PRO ile S20 Ultra'nın?
Bir tarafta 5000 MAH var diğer tarafta 4200 MAH var. S20 Ultra modelinin çözünürlüğü daha yüksek ve 120 Hz olması da bir yandan avantaj olabileceği gibi bataryaya ise olumsuz etki yaratıyor. Exynos 990, Kirin 990 yongasına göre de daha fazla güç tüketiyor. Batarya kapasitesi olarak S20 Ultra daha üstün gözükse de gerçek hayatta P40 Pro daha iyi bir batarya deneyimi sunuyor. İki model arasında testlere baktığımda batarya tarafında P40 Pro modelinin şarjı 1 saat daha geç bitti S20 Ultra modeline göre.
Sakın alma kral, çok pişman eder.
Saçmalama.

hiç uğraşma Exynos çöpü ile falan.
Exynos çöp falan değil.

OnePlus 8 veya iPhone 12 Pro al geç kral yahu, hiç uğraşma Exynos çöpü ile falan.

Kral o kadar para verip ön kamerasının 4K 60 FPS çekememesi ve FHD 60 HZ ekrana sship olması dezavantaj. O kadar para berip bu özellikleri alamayacağını bile bile alırsam enayilik yapmış olurum.

Bir tarafta 5000 mAh var diğer tarafta 4200 mAh var. S20 Ultra modelinin çözünürlüğü daha yüksek ve 120 Hz olması da bir yandan avantaj olabileceği gibi bataryaya ise olumsuz etki yaratıyor. Exynos 990, kirin 990 yongasına göre de daha fazla güç tüketiyor. Batarya kapasitesi olarak S20 Ultra daha üstün gözükse de gerçek hayatta P40 PRO daha iyi bir batarya deneyimi sunuyor. İki model arasında testlere baktığımda batarya tarafında P40 PRO modelinin şarjı 1 saat daha geç bitti S20 Ultra modeline göre.

Saçmalama.

Exynos çöp falan değil.

İkisinden biri ya S20 Ultra alacağım ya da P40 PRO. 40W'lık şarj adaptörü çıkıyor P40 PRO'da. Ölçüp biçip hata yapmadan almak istiyorum.

Son düzenleme:
İkisi de çok güzel kral. İnşallah ikisinden birin satın alıp incelemesin paylaşacağım.

Dostum elimde iPhone 7 128 GB'lik var. Hem yıllardır iPhone kullanıyorum hem de mantıksız bir seçim çübki ne ekranı QHD ne de 60Hz üstü.
Androidin optimizasyonu instagram gibi sosyal medya uygulamalarında biraz kötü. Birkaç yıl sonra telefonda donmalar ve kasmalar meydana geliyor. Yine de siz bilirsiniz seçim sizin.
Ayrıca iPhone oyunlarda çoğu zaman daha stabilite bir performans sergiliyor.

Android'in optimizasyonu Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında biraz kötü. Birkaç yıl sonra telefonda donmalar ve kasmalar meydana geliyor. Yine de siz bilirsiniz seçim sizin.
Ayrıca iPhone oyunlarda çoğu zaman daha stabilite bir performans sergiliyor.

Fazla kullandım iPhone dostum. 5 yıldan fazladır sadece iPhone kullanıyorum. Yenilik olsun hem.

Geri
Yukarı