EZ Optimizer, Cyberpunk 2077 için Tek Tıkla Ek 30 FPS Sunuyor

Görüntü ve FPS farkını merak edenlere amme hizmeti olsun. 5500 XT ve ultra ayarlar. Sırasıyla optimizer kapalı, dengeli ve performans olarak yüklüyorum. @Ssansarsalvo

Eki Görüntüle 804112
Eki Görüntüle 804114
Eki Görüntüle 804113

Eki Görüntüle 804109
Eki Görüntüle 804111
Eki Görüntüle 804110

Eki Görüntüle 804122
Eki Görüntüle 804124
Eki Görüntüle 804123
Kendi gözünüzle bir şey farkettiniz mi? Resimler benim gözüme aynı gibi geldi. FPS değişimi muazzam.

Ultra 1080P ayarlarda. Filedity FXCas kapalı.

Optimizer kapalı:
Adsız1.png

FPS Boost
Adsız.png
Bu programla gözüme daha güzel geldi. 10FPS civarı katkısı oldu. Ama Windows Defender virüs hatası verdi. Virüssüz değil mi bu uygulama?

Kendi gözünüzle bir şey farkettiniz mi? Resimler benim gözüme aynı gibi geldi. FPS değişimi muazzam.

Ben de sana cevap bırakacaktım. Sis ve efektlerde hissediyorsun yalnızca onun dışında görüntü bozulmuyor. Doku kalitesi ile grafikler özünde aynı. Sis ve efektler dengeli ile güzel görünüyor max FPS seçilince kayboluyor.

Sırasıyla kapalı - dengeli - max FPS;

afteroff.jpg

afterb.jpg

afterfps.jpg

aftergirisoff.jpg

aftergirisb.jpg

aftergirisfps.jpg

Ben de sana cevap bırakacaktım. Sis ve efektlerde hissediyorsun yalnızca onun dışında görüntü bozulmuyor. Doku kalitesi ile grafikler özünde aynı. Sis ve efektler dengeli ile güzel görünüyor max FPS seçilince kayboluyor.

Sırasıyla kapalı - dengeli - max FPS;

Eki Görüntüle 805173
Eki Görüntüle 805170
Eki Görüntüle 805172

Eki Görüntüle 805176
Eki Görüntüle 805174
Eki Görüntüle 805175
İşlemci kullanımını arttırdığını farkettim bende. Özellikle şehir içinde. Sizin dedikleriniz harici ışıklandırmayı da önemli ölçüde azaltıyor mod. Benim gözüme kötü gelmedi ancak yapacak arkadaşlar göz önünde bulundursun bunları.

Çöbürpunk 2077. Gerçekten patladı ya. Leş gibi yapım. 2 yıl erteleseler nefret alsalar bile efsane bir yapım ortaya çıkabilirdi. Neyse, tarih tekrarlıyor işte arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı