EZ Optimizer, Cyberpunk 2077 için Tek Tıkla Ek 30 FPS Sunuyor

Bu program oyun ayaları ile mi oynuyor yoksa yaptığı başka bir şey mi var?

Kendi gözünüzle bir şey farkettiniz mi? Resimler benim gözüme aynı gibi geldi. FPS değişimi muazzam.

Ultra 1080P ayarlarda. Filedity FXCas kapalı.

Optimizer kapalı:

FPS Boost
Bu programla gözüme daha güzel geldi. 10FPS civarı katkısı oldu. Ama Windows Defender virüs hatası verdi. Virüssüz değil mi bu uygulama?

Kendi gözünüzle bir şey farkettiniz mi? Resimler benim gözüme aynı gibi geldi. FPS değişimi muazzam.

Ben de sana cevap bırakacaktım. Sis ve efektlerde hissediyorsun yalnızca onun dışında görüntü bozulmuyor. Doku kalitesi ile grafikler özünde aynı. Sis ve efektler dengeli ile güzel görünüyor max FPS seçilince kayboluyor.

Sırasıyla kapalı - dengeli - max FPS;

İşlemci kullanımını arttırdığını farkettim bende. Özellikle şehir içinde. Sizin dedikleriniz harici ışıklandırmayı da önemli ölçüde azaltıyor mod. Benim gözüme kötü gelmedi ancak yapacak arkadaşlar göz önünde bulundursun bunları.

Çöbürpunk 2077. Gerçekten patladı ya. Leş gibi yapım. 2 yıl erteleseler nefret alsalar bile efsane bir yapım ortaya çıkabilirdi. Neyse, tarih tekrarlıyor işte arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…