F/P 1000 TL'ye 1TB NVMe SSD önerisi

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B

WTC

Kilopat
Depolama sıkıntım olduğundan dolayı güzel bir SSD arıyorum. F/P olarak 1TB kapasiteli NVMe M.2 SSD öneriniz var mı? Yazma hızını tam olarak aktarabilen ve ömrü uzun olanlardan önerirseniz sevinirim. Bütçe olarak 1.000TL'ye kadar çıkabilirim. Mümkün olduğu kadar uygun olursa güzel olur.

Edit: Bu arada belirtmeyi unutmuşum, anakartım X570 Gigabyte Aorus Ultra

Son düzenleme:
Arkadaşlar 1.000TL bütçeyi pek aşamam. Bu aralar çok harcamam var. Önerdiğiniz Kingston modeli güzel gibi duruyor. Kafama yattı fakat o da yine neredeyse 1.100TL. Bunlar gaming gecesi dediğiniz gün indirime giriyorlar mı? Herhalde cuma günleri için geçerli.

Arkadaşlar 1.000TL bütçeyi pek aşamam. Bu aralar çok harcamam var. Önerdiğiniz Kingston modeli güzel gibi duruyor. Kafama yattı fakat o da yine neredeyse 1.100TL. Bunlar gaming gecesi dediğiniz gün indirime giriyorlar mı? Herhalde cuma günleri için geçerli.
En uygun fiyatı veren Amazon'da 1070 lira kargo dahil ve vade farksız 6 taksit imkanı var. Bence bunu değerlendirin.

A2000'in 1 TB modelinin hiç gaming gecesinde indirime girdiğini görmedim, 250 ve 500 GB modlelleri iniyor genelde. PNY CS3030, geçen hafta 1100₺'ye düşmüştü, 1000₺'ye de düşebiliyor.
PNY'i de takibe alayım. Çünkü yazma hızı Kingston'dan daha fazlaymış. 1.000TL'ye düştüğü an düşünmeden alabilirsin dediğinizi varsayıyorum :)

En uygun fiyatı veren Amazon'da 1070 lira kargo dahil ve vade farksız 6 taksit imkanı var. Bence bunu değerlendirin.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ama ben taksitli alışverişi pek sevmiyorum. Donanımları genelde peşin olarak alıyorum. Çünkü harcamalar hiç bitmiyor. Taksit yaparak limitleri kapamak istemiyorum :) Tavsiyenizi dikkate alacağım.

Evet, Cuma günleri indirime giriyor. Ben sizi indirime girince etiketlerim. :) Aklımdasınız.

Aynen öyle :D Zaten A2000'den daha üst seviye bir SSD.
Ben SSD konularında biraz cahilim. 2 tane Sata SSD kullanıyorum Samsung'un ama hangileri daha iyi bilmiyorum :D Şimdi hazır depolama yerim yokken NVMe alıp, son teknolojiye geçeyim dedim :)
Evet, Cuma günleri indirime giriyor. Ben sizi indirime girince etiketlerim. :) Aklımdasınız.
Süpersiniz 👍 Teşekkür ederim. İndirim geceleri ne zaman oluyor, hangi siteler yapıyor gerçekten bilmiyorum :D

Ben SSD konularında biraz cahilim. 2 tane SATA SSD kullanıyorum Samsung'un ama hangileri daha iyi bilmiyorum :D şimdi hazır depolama yerim yokken NVMe alıp, son teknolojiye geçeyim dedim :)

Süpersiniz 👍 teşekkür ederim. İndirim geceleri ne zaman oluyor, hangi siteler yapıyor gerçekten bilmiyorum :D

İncehesap Cuma günü 22.00.

Geri
Yukarı