F/P 400 TL'lik fare önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eyc2vi Aryuen

Femtopat
Şu anda lecoo MG1101 kullanıyorum. Oyunda sorduğum biri Logitech G102 kullanıyordu. Forumda baktığım kadarıyla ikiye bölünmüş bir kitle var. Bütçem sıkıntılı en fazla 400 çıkartabilirim. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. (fingertip grip+17ye 9 ölçüm)

G102 kullanabilirsiniz, + olarak yanına wraith skatez'de alırsanız gayet memnun kalırsınız. Ancak şuan kullandığınız mouse ile G102 arasında boyut farkı fazla seçiminizi ona göre yapın derim.

Şu anda lecoo MG1101 kullanıyorum. Oyunda sorduğum biri Logitech G102 kullanıyordu. Forumda baktığım kadarıyla ikiye bölünmüş bir kitle var. Bütçem sıkıntılı en fazla 400 çıkartabilirim. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. (fingertip grip+17ye 9 ölçüm)

Bütçe arttırabilir misiniz?

M55 Gigabyte AOC gibi farelerde sensörler cazip oluyor, karşılığını 150 gramlık bir takoz alarak ödüyorsunuz.

Oldukça fazla 20'nin üstünde ürün denedim kullandım değiştirdim. Bu da ergonomik ve ekonomik modeller içinde dayanıklı bir faredir. Plastiği kaliteli bir tık boyası çözülmeye meyilli gibi olsa da ergonomisi iyidir.

@Eyc2vi Aryuen Şunu kullanmadım ama oldukça ekonomik olduğu için bir göz atabilirsiniz de.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı