F/P açısından alınabilicek abur cuburlar

BİM'in kendi cipsleri dolu dolu. Hele bir tane acılı cipsi var bitmiyor. Ayrıca Biskrem ve Rondo çakması bisküvileri de orijinal hallerini aratmıyor.

En güzel abur cubur doğal olanı bence. Salatalık falan. Daha sağlıklı. Ayrıca evde kendi cipsinizi yapmayı deneyin eğlenceli olur.

Merhaba, F/P açısından en iyi abur cubur tavsiyelerinizi bekliyorum.
Özellikle güzel giden şeyler varsa onuda önerebilirsiniz, deneyeceğim.
kardeşim şimdi sana en gizli sırrımı veriyorum kimseye söyleme tamammı aramızda kalsın. şimdi bime gidiyosun çitoslardan kırmızı paketli haşhaşlı acılı çitosu alıyosun 5 tl mi ne. eve gidiyosun açıyosun bir bakıyosun aa ağzına kadar dolu paket! neyse ondan sonra alıyosun bir tabak içine yoğurt dök ağzına kadar. ondan sonra paketin içinden bitane çitos alıyosun yarısını yoğurtun içine bandır at ağzına mükemmel bir tat! şahsen ben bunun dışında abur cubur yemiyorum hem okadar pahalı değil parasını sonuna kadar hakediyor. buarada bu dediğimi MUTLAKA dene. bunu yapmadan ölme.

kardeşim şimdi sana en gizli sırrımı veriyorum kimseye söyleme tamammı aramızda kalsın. şimdi bime gidiyosun çitoslardan kırmızı paketli haşhaşlı acılı çitosu alıyosun 5 tl mi ne. eve gidiyosun açıyosun bir bakıyosun aa ağzına kadar dolu paket! neyse ondan sonra alıyosun bir tabak içine yoğurt dök ağzına kadar. ondan sonra paketin içinden bitane çitos alıyosun yarısını yoğurtun içine bandır at ağzına mükemmel bir tat! şahsen ben bunun dışında abur cubur yemiyorum hem okadar pahalı değil parasını sonuna kadar hakediyor. buarada bu dediğimi MUTLAKA dene. bunu yapmadan ölme.
Bir de enerji içeceği..

Bu cipsten iyisini bilmem 5 ya da 5.5 lira ve hayatımda gördüğüm en dolu cips paketi, tadı desen ayrı bir şölen. Yoğurtlu cips sevenlerin bayılacağı bir cips. BİM'de satılıyor herkese öneririm.
pestocips.jpg

Geri
Yukarı