F/P AM4 işlemci soğutucusu önerisi

Şahsen çok yakışıklı duruyor ancak performansını ve sesini bilemiyorum.
F/P olarak bu ikisi de oldukça F/P görünüyor.

Hocam o X6'yı hiç beğenmiyorum. Ne o 10 liralık fanlar gibi. LED şerit konulmuş gibi duruyor. T6 Ultra çok iyi duruyordu ama stoğu bitti sanırım.

Bir arkadaşın attığım soğutucunun 3 fanlı modeline yaptığı yorum.
EKSİLERİ; Arkadaşlar Anakartı komple sökmek zorunda kaldım haliyle ekran kartı vs her şeyi söktüm ardından egzoz fanımı sökmek zorunda kaldım sığmadığı için bu arada kasam Everest Rampage X-Core, mATX ve aşırı büyük olduğu için RAM soğutucularını sökmek zorunda kaldım üzülerek: Onun haricinde fanlar çok dandik duruyor sanki biraz asılıversen eline gelecek, ışıklandırma da yetersiz çünkü anakart üzerinden beslendiği için burada ek kablolama ile Power Supply'den bağlantı alınabilirdi her neyse onu biz yapacağız artık GELELİM ARTILARINA; Overclock da 98 derecelerde gezen i39100F işlemcim 59 üstüne cıkmıyor otomatik temperature sistemi 3 kademe 3.kademe 60 derece de calıstığı için + neredeye hiç ses yok diyebilirim + bakır boruları ve metal kısımları sağlam ve biraz ağır kaliteli + montajı için plastik daire çıktı içinden önce onu montajladım ardında ürünü yani ek bir parça aramaya gitmiyoruz + kutu içinden ağzı kapalı termal macun cıktı yeterli seviyede + ürün kesinlikle sıfır ve orijinal çünkü bakır üzerinde etiketli jelatin geliyor+ Fiyat ve performans için ÇOK MAKUL. Tavsiye ederim arkadaşlar firmada zaten yardımcı oluyor sorulara vesaire. İyi günler

Geri
Yukarı