F/P direksiyon seti önerisi

Yusuf Sungu

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sınav sürecine girdim. Diğer oyunları bırakıp arada bir ETS 2, Forza tarzı oyunlar oynamak için F/P direksiyon seti almayı düşünüyorum. Piyasada birçok set var bundan dolayı sizlerin yardımını almak istedim. Güzel uygun önerebilir misiniz?

Bütçe nedir düşük bütçedeyseniz öyle arada sırada takılmak için G27 veya G29 bakabilirsiniz. Yarı-Tam profesyonel isterseniz T300RS ve T150RS Pro

Bütçen nedir? Sana göre 2.500 uygundur bana göre 10.000 uygundur belki?
açıkçası bir set için 10.000 vermek istemiyorum. Ortalama bütçem 4 5 bin civarı. Araştırdım biraz sadece rampage'in v900s direksiyonunu buldum.

Rampage'ya da Snopy direksiyonlardan uzak dur bütçen düşükse 2. el giriş seviyesi Logitech direksiyonlara bak.
aklımda şuanlık rampage'in v900s modeli var. Neden önermiyorsunuz?

açıkçası bir set için 10.000 vermek istemiyorum. Ortalama bütçem 4 5 bin civarı. Araştırdım biraz sadece rampage'in v900s direksiyonunu buldum.

aklımda şuanlık rampage'in v900s modeli var. Neden önermiyorsunuz?
Uyum sorunu. FFB yok bir şey yok. Paranızı çöpe atmak istiyorsanız alabilirsiniz. İkinci el G29 bakın. Satmasıda kolay olur.

Açıkçası bir set için 10.000 vermek istemiyorum. Ortalama bütçem 4 5 bin civarı. Araştırdım biraz sadece Rampage'in V900s direksiyonunu buldum.

Aklımda şu anlık Rampage'in V900s modeli var. Neden önermiyorsunuz?

Vitesi yok ve Force feedback yok ayrıca malzeme kalitesi düşük illa sıfır istiyorsanız alabilirsiniz ama paranıza değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı