F/P Ekran kartı ve işlemci önerisi

LETHARGIC

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben her oyunu Low 1024x720'da oynayabilirim. Onun için hangi ekran kartı benim için yeterli ve işlemci? Cevaplayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni RX550 aldım. ASUS Phoenix Ya da MSI tercih edebilirsin fiyatları her geçen gün artıyor.
Bir aralar gtx 1050/TI 2/4 GB aero itx kartları iyiydi şimdi ya fiyatları çok uçuk ya da stokta yok.
CPU olarak anakart modelini bilmediğim için bir şey diyemiyorum.

Yeni RX550 aldım. ASUS Phoenix'ya da MSI tercih edebilirsin fiyatları her geçen gün artıyor.
Bir aralar GTX 1050/TI 2/4 GB Aero ITX kartları iyiydi şimdi ya fiyatları çok uçuk ya da stokta yok.
CPU olarak anakart modelini bilmediğim için bir şey diyemiyorum.

Reis bende eskiden R9 270X vardı çipi yandı 2 kere bende sattım. Sence ASUS RX 550 2 GB 128 Bit Phoenix alınır mı?

Reis bende eskiden R9 270X vardı çipi yandı 2 kere bende sattım. Sence ASUS RX 550 2 GB 128 Bit Phoenix alınır mı?
Dediğim gibi fiyatları artıyor ama düşermi bilmiyorum. Şu an çıkışta ben bu kadar çıkmadan önce almıştım.
ASUS
MSI (64 Bit site yanlış yazmış.)

MSI önermememin sebebi 64 Bit olması, 128 Bit olanı 1165 TL gereksiz pahalı.(MSI OC olduğu için MHz değerleri birazcık daha iyi ama yine de o kadar ücrete deymeyeceğini düşünüyorum.)
ASUS almanı öneririm. OC yapmanı önermem ekran kartı zaten tek fan ve garanti dışına çıkar.
Eğer 2GB VRAM oynayacağın oyunlara yetmeyecekse RAM miktarın önemli.

Dediğim gibi fiyatları artıyor ama düşer mi bilmiyorum. Şu an çıkışta ben bu kadar çıkmadan önce almıştım.
ASUS
MSI (64 Bit site yanlış yazmış.)

MSI önermememin sebebi 64 Bit olması, 128 Bit olanı 1165 TL gereksiz pahalı.(MSI OC olduğu için MHz değerleri birazcık daha iyi ama yine de o kadar ücrete değmeyeceğini düşünüyorum.)
ASUS almanı öneririm. OC yapmanı önermem ekran kartı zaten tek fan ve garanti dışına çıkar.
Eğer 2 GB VRAM oynayacağın oyunlara yetmeyecekse RAM miktarın önemli.

Hocam PUBG Mobile, Zula, ETS 2, The Forest, World of Tanks gibi oyunları oynayacağım sistemim:
-Intel Xeon E5420 İşlemci.
-ASUS P5G41T M LX Anakart.
-6 GB RAM DDR3 1333 MHz.
-500W PSU.

Bu sisteme başka bir ekran kartı tavsiyen var mı 600-900 TL bandında sıfır ya da ikinci el?

Hocam PUBG Mobile, Zula, ETS 2, The Forest, World of Tanks gibi oyunları oynayacağım sistemim:
-Intel Xeon E5420 İşlemci.
-ASUS P5G41T M LX Anakart.
-6 GB RAM DDR3 1333 MHz.
-500W PSU.

Bu sisteme başka bir ekran kartı tavsiyen var mı 600-900 TL bandında sıfır ya da ikinci el?
İkinci el bilmiyorum, benim bulduğum en iyi ekran kartı bu.
Bu arada Media Markt'a yeniden stok gelmiş. Hem en güvenlisi, hem en ucuzu.

Hocam hangi oyunlarda kaç FPS aldığınızı SS atabilir misiniz? Bir de sisteminizi yazsanız buraya.
YouTube' dan testlere bakabilirsin. Kart şu an elimde değil, görüntü vermedi garantiye gitti gelince FPS değerlerini yazarım.
İ7 7700
R7 450
8GB 2400MHZ RAM
500GB SAMSUNG EVO870
350W PSU
HP ProDesk 400 G4 MT

Yeni konular

Geri
Yukarı