F/P gamepad önerisi

muhmetx

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda Logitech F710 alıp, alıcısı 1 ay bile dayanamadan bozulduğu için iade etmek zorunda kaldım. O yüzden F710 ve F310 dışında önerilebilecek F/P yarı yolda bırakmayacak gamepad önerisi olan?

Yakın zamanda Logitech F710 alıp, alıcısı 1 ay bile dayanamadan bozulduğu için iade etmek zorunda kaldım. O yüzden F710 ve F310 dışında önerilebilecek F/P yarı yolda bırakmayacak gamepad önerisi olan?
Hocam yaklaşık 4 sene F710 kullandım. FIFA'da sinirden yere vurup parçalayana kadar beni harika idare etti. Cihazı keşke servise yollasaydınız. Şuan piyasada ki en sağlam gamepadların başında geliyor o cihaz.

Eğer bütçeniz yeterli ise Dualsense kullanabilirsiniz.

Gamesir T4 PRO veya GXT 590. Şahsen GXT 590'ı kendim kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kablosuz, titreşimi var, telefon tutacağı var, bluetooth bağlantısı var, ergonomik açıdan gayet iyi ancak F710'a göre biraz küçük ve tombik bir kol. Pusat Pro'dan önce GXT 590 ve Gamesir T4 PRO öneririm.

Hocam yaklaşık 4 sene F710 kullandım. FIFA'da sinirden yere vurup parçalayana kadar beni harika idare etti. Cihazı keşke servise yollasaydınız. Şu an piyasada ki en sağlam gamepadların başında geliyor o cihaz.

Eğer bütçeniz yeterli ise DualSense kullanabilirsiniz.

En sağlam demek 14 yillik Xbox 360 gamepadim merhaba kardeşim diye selam cakti :D joypedlerin yipranmasi dışında hiçbir sorunu yok :D.

Hocam yaklaşık 4 sene F710 kullandım. FIFA'da sinirden yere vurup parçalayana kadar beni harika idare etti. Cihazı keşke servise yollasaydınız. Şu an piyasada ki en sağlam gamepadların başında geliyor o cihaz.

Eğer bütçeniz yeterli ise DualSense kullanabilirsiniz.

Servise yollamak istedim ancak ne servisi bulabildim ne de yardım edecek bir Logitech müşteri temsilcisi. Bende sinirlenip iade ettim direk.

Geri
Yukarı