F/P kablolu kulak içi kulaklık önerisi

emres2005

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Pro, Ryzen 7 7840HS, GeForce RTX 3050 6GB Laptop, 16 GB DDR5 RAM, 500GB SSD, 500GB HDD - HP Victus 16
3.5mm jack çıkışlı kulak içi kulaklık alacağım. Almadan burada danışmak istedim. Ses geçirmezse ve 450TL'nin altında olsa iyi olur. Önceki telefonumun (Casper) yanında gelen kulaklığın 4 yıl sonra bozulması sonucunda bu kararı verdim o yüzden dayanıklı olması tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
3.5mm jack çıkışlı kulak içi kulaklık alacağım. Almadan burada danışmak istedim. Ses geçirmezse ve 450TL'nin altında olsa iyi olur. Önceki telefonumun (Casper) yanında gelen kulaklığın 4 yıl sonra bozulması sonucunda bu kararı verdim o yüzden dayanıklı olması tercihimdir.

Hocam muhtemelen bulamazsınız fakat ben söyleyeyim. iPhone 6S ve öncesinin eski tip kulaklıkları çok dayanıyor. 2013'te aldığım cihazı kullanmayı bıraktım fakat kulaklığını hala kullanıyorum. Ama satılıyor mudur onun hakkında hiçbir bilgim yok.

https://www.hepsiburada.com/apple-3...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.70.6 (satılıyormuş fakat fiyatı sizi aşıyor.)

Geri
Yukarı