F/P kameralı telefon tavsiyesi

Kamera olarak S20FE daha iyi İşlemci olarak da MI11T daha iyi. Mi ürünlerin kullanım ömrü çok uzun değildir uzun kullanım isterseniz hem sıfır hem de uzun kullanım olduğu için tavsiyem Amazon'dan S20FEdir.

Hocam S20 FE yi tasarım olarak da S21 FE'den daha çok beğendim kaçak Xiaomi'lere de bulaşmak istemem daha iyi öneri gelmezse seçimim o olacak gibi duruyor :D

Hocam S20 FE yi tasarım olarak da S21 FE'den daha çok beğendim kaçak Xiaomi'lere de bulaşmak istemem daha iyi öneri gelmezse seçimim o olacak gibi duruyor :D
HocamS21Fe de çok iyi telefon S serisi tamamı çok güzel S den sonraki sayı artıkça daha bi güzel oluyor. S21FE bütçe varsa düşünmeden alın. Mi ürünlerinin hepsinden iyidir.

HocamS21Fe de çok iyi telefon S serisi tamamı çok güzel S den sonraki sayı artıkça daha bi güzel oluyor. S21FE bütçe varsa düşünmeden alın. Mi ürünlerinin hepsinden iyidir.
İşlemcide kalite düşmüş,telefon küçülmüş sanırım tek bonus olarak android 12 ile gelmesi var 5bin tl farka değer mi?

S20 FE ye okey gibiyim ama etrafımdakiler neden 108 mplik kameralılar varken ona bakıyorsun tarzında şeyler söyledi.
Nedir bu 108 mpli kameralar aydınlatırsanız sevinirim.

Önermediğinize göre o kadar da iyi değildir diye düşünüyorum.

S20 FE ye okey gibiyim ama etrafımdakiler neden 108 mplik kameralılar varken ona bakıyorsun tarzında şeyler söyledi.
Nedir bu 108 mpli kameralar aydınlatırsanız sevinirim.

Önermediğinize göre o kadar da iyi değildir diye düşünüyorum.
Kamera kalitesi Mp ile alakası yoktur sensor ve diğer etkenler önemli.

İşlemcide kalite düşmüş,telefon küçülmüş sanırım tek bonus olarak android 12 ile gelmesi var 5bin tl farka değer mi?
Hocam S20FE Android 13 var sanırsam ama 14 ü almayacak ama S20FE 14 ü alacak bilgisnize.

Trendyolda S21 FE 5G Samsung TR garantili 13.500'e yakaladım aldım hayırlısı bakalım.
Şimdi kılıf arayışındayım var mıdır öneri?

Trendyolda S21 FE 5G Samsung TR garantili 13.500'e yakaladım aldım hayırlısı bakalım.
Şimdi kılıf arayışındayım var mıdır öneri?
Kamera sürgülü kılıflar var panjur gibi onlardan al mutlaka o telefonda pra eden en önemli şey kamera.

Yeni konular

Geri
Yukarı