F/P kışlık mont ve eldiven önerisi

Sametcann

Decapat
Daha fazla  
Kışlık mont ve eldiven önerir misiniz? Malum havalar soğumaya başladı. Sabahları işe giderken İzmir gibi bir yerde titreye titreye gidiyorum. Kullandığınız veya tavsiye etmediğiniz ürünler varsa önerebilirsiniz.

Kışlık mont ve eldiven önerir misiniz? Malum havalar soğumaya başladı. Sabahları işe giderken İzmir gibi bir yerde titreye titreye gidiyorum. Kullandığınız veya tavsiye etmediğiniz ürünler varsa önerebilirsiniz.

Hocam bence bir AVM'ye gidip deneyerek alin internet uzerinden alinca olmaz falan iade ile uğraşırsın sicaklik ise polar bakabilirsiniz.

Hocam bence bir AVM'ye gidip deneyerek alin internet uzerinden alinca olmaz falan iade ile uğraşırsın sicaklik ise polar bakabilirsiniz.

İyiymiş vallahi burada da öğlen sıcak sabah ve akşam soğuk hele sahil kısmına inersem buz gibi

Bende öyle düşünüyorum decathlona bakacağım bir ara aklımda.

Sabah yazmis hocam arkadaş. Gun icinde havalar hâla çok sıcak ama günes gidince kis havasina sariyor. Geceleri ve sabahlari donuyorsunuz.
Evet

Geri
Yukarı