F/P mekanik klavye önerisi

Marcus .d

Hectopat
Fortnite oynuyorum tuşlara cok fazla basıyorum 1000TL'den fazla para da vermek istemiyorum var mi önerebileceğiniz mekanik klavye? Blic T60 diye bir klavye var hem RGB hem beyaz bayağı hoş geldi ama bazi kisiler birkaç ay sonra bazi tuslar basmıyor diyor, emin olamadim yine de fiyatina gore cok uygun 700TL, kullanan falan var mı acaba? Simdiden eyvallah hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermem.
Bütçe artamazsan.

Bütçe artarsan.

Amazon üzerindeki modeli alacaksan Amazon Prime ile satın al kargo parası ödeme. Z11 için de yeni bir hesap açıp satın al. Z11 800-900 TL arası tutuyor toplam.
Artmazsan dediğin klavye bile vergi ile 1300 1400 oluyor.
Bunu alabilir.

XPG Summoner mümkünse red değilse speed silver switch. (%100 boyut arıyorsanız.)

Bunu alacaktım 1200TL oluyor toplam. Ne yapayım sizce dedigim klavyeyi alsam ne olur ki en fazla 1 2 yıl dayansa yeter bana. Eger kesin bunu oneriyorsan 1300e Gamepower Warlock da var ama siyah pek begenmedim gamepowera gore nasildir Dierya DK61.

Z11 al 870 TL tutuyor bütçene göre en iyi model diyebilirim.

Yeni bir hesap açıp satın al.

Gördüğün gibi 870 TL tutuyor al geç. Bütçen 1200 olana kadar daha iyi bir model yok.

Dosya Ekleri

• 1710461501756.png
    1710461501756.png
    220,7 KB · Görüntüleme: 41

Önerin icin teşekkür ederim ama ben beyaz klavye almak istiyorum ya. Bu Z11'in Amazon linki var mi AliExpress'de 8 Nisan tahmini teslimat diyor cok beklemek istemiyorum da. Beyaz %60 bir klavye varsa alabilirim bütcemi arttirdim 1200e kadar veririm sanirim ama iste beyaz olmasini istiyorum varsa baska öneri bekliyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı