F/P Monitör Önerisi

Yiğitalp3xx

Centipat
Soru malum, bayram dönemindeyiz belki güzel bir indirim olursa 144 Hz monitor almak istiyorum Curved olması önemli değil şahsen bence Curved FPS oyunlarında çok iyi değil ama Curved daha ucuzsa Curved alacağım.

Bunlara bakabilirsin. James Donkey'in ürününde pikselleşme olduğu söylenmekte lakin fiyatı diğerlerine göre uygun. Öteki monitörün ise James Donkey'e göre daha kaliteli görüntü vermekte olduğu söylenmekte.

900 TL'ye 75 HZ, 4 MS GtG, IPS, DP, 2019 üretim monitör alabilirken neden TFT-LCD kullanan 60 HZ bir monitör alsın?
Örneğin bu bayrama özel 700 TL. Normalde 900-1000 TL civarı satılıyor. Senin attığın eski monitörden çok daha iyi. Ayrıca bu da Philips.
@333657 Senin attığın monitör dışındakiler 1 yıl sonra bozuluyor mu demek oluyor bu? Ne saçma.

900 TL'ye 75 HZ, 4 MS GtG, IPS, DP, 2019 üretim monitör alabilirken neden TFT-LCD kullanan 60 HZ bir monitör alsın?
Örneğin bu bayrama özel 700 TL. Normalde 900-1000 TL civarı satılıyor. Senin attığın eski monitörden çok daha iyi. Ayrıca bu da Philips.
@333657 Senin attığın monitör dışındakiler 1 yıl sonra bozuluyor mu demek oluyor bu? Ne saçma.

Kardeşim ben 2016 için konuştum bu şartlara göre yenilere göre konuşmuyorum.
1 yıl sonra bozuluyor vs demedim ömrü uzun anlamında konuşuyorum 10 yıl götürür.
Philips ürünleri ama diğer monitörler genelde daha az ömürlü oluyor bu demek değil ki 1 yıl falan
sadece varsayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı