F/P odaklı telefon önerisi

Ayhan Yücel

Centipat
Babam uzun süredir eski model bir telefon kullanıyor wp ye girerken bile sorun yaşamaya başladı. Bende ona güzel bir sürpriz yapmak istiyorum telefon alma düşüncem var fazla bir bütçem yok ama 4-6 arası Max F/P odaklı bir şey arıyorum. Babam rahatça kullansın, şarjı dayansın yeter. Bu bütçe aralığındaki telefon önerilerinize açığım.

Babam uzun süredir eski model bir telefon kullanıyor wp ye girerken bile sorun yaşamaya başladı. Bende ona güzel bir sürpriz yapmak istiyorum telefon alma düşüncem var fazla bir bütçem yok ama 4-6 arası Max F/P odaklı bir şey arıyorum. Babam rahatça kullansın, şarjı dayansın yeter. Bu bütçe aralığındaki telefon önerilerinize açığım.
Öncelikle merhaba belli bir marka düşünceniz var mı ? yoksa sadece f/p odaklı mı ilerliyorsunuz eğer düşüneniz bu yönde ise bütçenize uygun casper via e30 plus ı önerebilirim günümüz şartlarında ki standartları yakalamış bir telefon kendim de kullanıyorum kamera özellikleri ve pil kullanım süresi olarak da memnun kaldım bi incelemenizi tavsiye ederim . İyi günler .

Redmi Note 10S.

Yeni konular

Geri
Yukarı