F/P Oyuncu klavyesi ve mouse önerisi

Neocastro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Başlıktaki gibi sizden Gaming klavye ve mouse önerisi almak istiyorum. 400 TL ve civarı bütçem var çıtayı fazla aşmadan mekanik hisli bir membran klavye, aynı zamanda F/P bir Gaming mouse (set halinde olabilir yoksa pahalıya geliyor diye biliyorum) önerisi almak istiyorum. Tecrübelerinizi de paylaşırsanız, yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar selam. Başlıktaki gibi sizden Gaming klavye ve mouse önerisi almak istiyorum. 400 TL ve civarı bütçem var çıtayı fazla aşmadan mekanik hisli bir membran klavye, aynı zamanda F/P bir Gaming mouse (set halinde olabilir yoksa pahalıya geliyor diye biliyorum) önerisi almak istiyorum. Tecrübelerinizi de paylaşırsanız, yardımcı olursanız sevinirim.

Beş yıldır kullanıyorum hiçbir sorun olmadı. Sadece geçen hafta NumLock ışığı geçti.

Hocam öncelikle ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Mekanik hisli membran diye bir şey olmaz. Mekanik hisli dediğiniz olay zaten mekanik gibidir. Membranla alakası olmaz.

Bütçe çok dar. Bunları bulabildim.
Sağolun hocam bunları ben de gördüm hatta km rx9'u almayı düşünüyordum fakat iki klavyeye de "güzel değil, kesinlikle almayın, pişman olursunuz" tarzı yorumlar yapılmış. Bu beni caydırdı gibi.

Sağolun hocam bunları ben de gördüm hatta km rx9'u almayı düşünüyordum fakat iki klavyeye de "güzel değil, kesinlikle almayın, pişman olursunuz" tarzı yorumlar yapılmış. Bu beni caydırdı gibi.
Öyle, Attığım klavyeye bakın. Az daha aşarsanız,

200 200 mü?
Klavye olarak tercih edilebilir.
200 200 olmak zorunda değil fiyatı da 450-500'e kadar çıkarabiliriz hocam tek istediğim f/p gaming klavye-mouse olmasıdır.

Öyle, Attığım klavyeye bakın. Az daha aşarsanız,
Güzel set olur.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı