F/P oyuncu kulaklığı

Hocam videoyu izledim, sonrasında CH321'e bakındım biraz da internetten. CH321 stoklara gelirse ve yine 299 TL olursa onu düşünüyorum.

H2002D'ye ısınamadım sanki, attığınız videoda kulaklığın sesini de yakalıyordu mikrofon. Mikrofonu açıp kapatırken karşıya ses veriyordu. Bilemiyorum bir şeyler eksik gibi geldi bana o kulaklıkta. Görüntüsünü vs. Tronsmart Sono'ya çok benzettim.

CH321'in de kafayı çok sıktığını söyleyenler gördüm internette. Gerek Amazon yorumları olsun gerek başka yerlerde olsun. Ancak bu fiyat bandında en iyi performansı CH321 veriyormuş ve gayet de dayanıklı duruyor diye ona yöneldim gibi. Örgü kablo olmaması da biraz kafamı kurcalıyor, çok kalın dayanıklı duruyor kablosu denilmiş ancak bilemedim.
Türkçe incelemesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da öneririm;
Ses kartlı bir kulaklık. Gayet kaliteli. Mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkçe incelemesi;
Bunu da öneririm;
Ses kartlı bir kulaklık. Gayet kaliteli. Mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi.

Hocam Havit'i yabancı kanallardan baktım, bu attığınız Türkçe video kutu açılımı odaklı gibi olmuş çünkü. Sharkoon'un videosunu da izledim, ancak çok ön yargılıyım Sharkoon'a karşı.

Üstteki linkte H2002D ile Sono'yu kıyaslamış adam. Dediğine göre hemen hemen aynı kulaklıklarmış.

CH321 300 TL'ye inerse yine onu alacağım, inmezse Sono almayı düşünüyorum şu anda. Sono için performansından memnun kalmazsam USB ses kartı alabilirim ileride belki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı