F/P oyuncu laptop önerisi

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Aklımda şu iki cihaz var
HP Victus Gaming 15 Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD 144 Hz IPS 9 Ms, AMD Ryzen 5 5600H, 16 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3050, 512 GB SSD, FreeDOS, Performans Mavisi, 71T73EA Amazon.com.tr

Monster neden önerilmiyor
Seriler kronik diye duydum bu laptop nasıldır.

Monster neden önerilmiyor.
Seriler kronik diye duydum bu laptop nasıldır.

Kalitesiz çünkü. Monster kullanmış biri olarak diyorum gördüğüm en kalitesiz laptoplardan birisi düşük bütçede. Bütçe çıkınca ise o fiyata daha iyileri oluyor yani tek + sı temizlik oluyor.

Kalitesiz çünkü. Monster kullanmış biri olarak diyorum gördüğüm en kalitesiz laptoplardan birisi düşük bütçede. Bütçe çıkınca ise o fiyata daha iyileri oluyor yani tek + sı temizlik oluyor.

Teşekkür ederim.
27000 TL civarına alabileceğim en iyi oyuncu laptopu bu mudur?

Teşekkür ederim.
27000 TL civarını alabileceğim en iyi oyuncu laptopu bu mudur?

Kendim kullanıyorum bence en iyisi Nitro 5 30 k altında. Monster'ın tek avantajı 32 RAM SSD ve süresiz temizlik. Temizliği düzgün yapsalar daha iyi olacak tabii😁 eğer taksitli falan isterseniz tavsiyem Amazon'daki Nitro 5 olur.

Kendim kullanıyorum bence en iyisi Nitro 5 30 k altında. Monster'ın tek avantajı 32 RAM SSD ve süresiz temizlik. Temizliği düzgün yapsalar daha iyi olacak tabii😁 eğer taksitli falan isterseniz tavsiyem Amazon'daki Nitro 5 olur.

Amazon'daki cihazın linkini atabilir misiniz?

Geri
Yukarı