F/P termal macun önerisi

Bu macun GPU da Pomp out yaptırıyor ben denedim aynı şekilde laptop dada, Masaüstü CPU da denemedim.
Laptopta yapıyor evet. Hydronaut öneriyoruz laptoplara.
@ProximusTwo hocamın önerisine bakabilirsiniz. Vatan tarzı yerlerden alacağım derseniz de Zalman STC8. Hatta yok ben 200 falan veremem diyorsanız Wipaste C2.
Thermal Grizzly'nin yetkili satıcısından önerdim ürünü. Sorun çıkmayacaktır.

Daha iyisi yok kısmına patladım :D :D :D

Bu macun GPU da Pomp out yaptırıyor ben denedim aynı şekilde laptop dada, Masaüstü CPU da denemedim.

Ama yapmasa iletkenliği aşırı güzel bir macun. MX6 da çok çabuk etkisini kaybediyor denedim ben. 4-5 hafta sonra ısılar artmaya başlamıştı.
Ben de bu macunu kullanıyorum cpuda gpuda kullandım cpuya yeni kule tipi soğutucu aldığımdan onun üzerindeki macun duruyor ekran kartının macununu yenilemiştim ağustos'ta en az 5 derece düşüş oldu ve hala stabil çalışıyor bir de overclock yapmıştım. Fan hızlarını oldukça kıstım yük altında çok sesli diye vede şu an oyunda 100 kullanımda bile 78 dereceleri geçmiyor. Kart: msi ventus xs gtx 1660 super

Kryonaut ile aşağı yukarı aynı ama ben Kryonaut tercih ederdim şahsen. Satıcı ve marka güvenilirliği açısından daha iyi.
Ya ben Kryonaut denemiş birisi olarak almazdım açıkçası. Sadece Masaüstü CPU için alırdım çünkü laptop veya Masaüstü GPU da pompout veya çabuk yağ gibi bir hal alarak etki kaybı yaşamıştı. Ve bu durum Violet için söyleyen yok.

Ya ben Kryonaut denemiş birisi olarak almazdım açıkçası. Sadece Masaüstü CPU için alırdım çünkü laptop veya Masaüstü GPU da pompout veya çabuk yağ gibi bir hal alarak etki kaybı yaşamıştı. Ve bu durum Violet için söyleyen yok.
Violet için de pumpout sorunu yazan birileri var. Laptop için denemişsin ve pumpout yaşamışsın. Zaten pumpout yapar diyoruz laptoplarda. Hydronaut öneriyoruz o yüzden. Kişisel deneyime göre de bileşen önerilmez.

https://www.hepsiburada.com/coolerm...rmal-macun-p-HBV00000NA4GY?magaza=Hepsiburada Bu nasıldır hocam?

Violet için de pumpout sorunu yazan birileri var. Laptop için denemişsin ve pumpout yaşamışsın. Zaten pumpout yapar diyoruz laptoplarda. Hydronaut öneriyoruz o yüzden. Kişisel deneyime göre de bileşen önerilmez.

Atılan macunlara baktım, yani pumpout deniliyor mesela herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bilmiyorum ne demek olduğunu açıkçası. Hangisini alsam karar veremedım.

Yeni konular

Geri
Yukarı