F@tih'e bağlanma

ETqnka

Decapat
Daha fazla  
Merhaba önceden Fatih'e secure VPN veya VPN super ile bağlanabiliyorduk. Fakat şu anda sadece wire tun ile kullanabiliyorum wire tun ise çok yavas kullanılmayacak durumda. Fatih'te çalışan VPN veya method var mı?

Merhaba önceden Fatih'e secure VPN veya VPN super ile bağlanabiliyorduk. Fakat şu anda sadece wire tun ile kullanabiliyorum wire tun ise çok yavas kullanılmayacak durumda. Fatih'te çalışan VPN veya method var mı?

Hocam sanırsam illegal destek oluyor. Bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Bu konulardanda uzak dursanız iyi olur. Bizim arkadaşı idareye verdiler ve tutanak tutuldu. Biliyorum çok saçma ama ne gariptir ki tuttular.

Bizim zamanımızda vpn super vardı o en hızlısıydı harici bilmiyorum ama yakalanırsan telefona veda edersin

İllegal değil galiba hocam öneride bulunayım. Proton VPN kullanabilirsiniz. F@tih ağında çalışacağını düşünüyorum. Bi' deneyin isterseniz hocam.

Bizim zamanımızda VPN super vardı o en hızlısıydı harici bilmiyorum ama yakalanırsan telefona veda edersin.

Olulda telefona bir şey demiyorlar arkadaşlar bir sıkıntı olmuyor tutanak vsde olmuyor 3 yıldır bir kere ceza yiyeni gormedim.

İllegal değil galiba hocam öneride bulunayım. Proton VPN kullanabilirsiniz. F@tih ağında çalışacağını düşünüyorum. Bi' deneyin isterseniz hocam.

Denemiştim çalişmıyor :(

Hocam f@tih zaten devletinde ortak olduğu bir teknoloji projesi. F@tih ağına bağlanmak yasak diye biliyorum.

Fatih'in sifresi yok herkese açık EBA şifremizle baglanabiliyoruz sdc MEB ve WhatsApp çalişıyor.

Deneyeceğim.

Artık VPN ile bağlanamazsınız cihazınızda MEB tarafından sağlanan bir sertifika olmalı. Geçen seneye kadar VPN ile kullanılıyordu.

Geri
Yukarı